Alanya Transfer

Alanya Transfer

Alanya Transfer

Farklı amaçlar doğrultusunda Alanya’ya gerçekleştireceğiniz seyahatler konusunda, uygun fiyatlı ve güvenli yolculuk büyük öneme sahiptir. Kaliteli bir Alanya transfer gerçekleştirilmek isteniyorsa profesyonel hizmet elit araçlarla ele alınması gerekir. Özellikle Antalya havalimanından Alanya’ya kadar yolculuk doğru rota üzerinde kurumsal anlayışla sağlanmalıdır. Gidilmek istenen adreslere zamanında ve güvenli şekilde ulaşım en önemli husustur.

Havalimanına ve havalimanından bulunduğunuz farklı adreslere konforlu ve uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz, güvenilir Alanya vip transfer seçenekleri bulunuyor. Bunlardan birini tercih edebilir ve çeşitli şekilde ulaşmak istediğiniz noktaya zamanında varabilirsiniz. Son model ve lüks araçlarla gerçekleştirilen günümüzdeki transferler artık elit bir yapı altında ele alınmaktadır. Bu yapı ile beraber Antalya ve Alanya arasında havalimanından itibaren sağlıklı bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

 Alanya Shuttle Üzerinden Ulaşım

Alanya her mevsim başta tatil olmak üzere pek çok amaç altında en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alır. Ancak varılmak istenen noktaya ulaşım bu konuda önemli unsurlardan biridir. Nitekim Alanya Antalya Gazipaşa havalimanına yakın olmadığından, Elit ve kaliteli bir Alanya shuttle hizmeti almak önemli bir noktaya ulaşıyor. Gitmek istediğiniz otele ya da farklı noktalara ulaşabilmek için, tam konuma götürecek kaliteli servis araçlarının kullanılması gerekmektedir.

Bu araçlar lüks ve modern yapı altında seçilmiş özel vasıtalar olmalıdır. Özellikle Alanya’nın kavurucu sıcakları söz konusu olduğunda, Alanya airport transfer çok daha önemli hale geliyor. Böylece iki mesafe arasındaki ulaşım için, yolculuk boyunca kaliteli bir hizmet elde etmek seyahate keyifli başlama imkanı tanır.

 Alanya Hotel Transferi

Alanya’ya ulaşmak genelde Antalya ve Gazipaşa havalimanları üzerinden gerçekleşir. Ancak Alanya hotel transfer söz konusu olduğunda bu iki mesafe arasındaki süre yaklaşık 3 saat kadar süre biliyor. Bu yüzden tatilin keyifli şekilde başlaması için sevdiklerinizle beraber, otele ulaşmak adına kaliteli servis desteği almanız gerekir. Nitekim bu yolculuk yaz aylarında yapılacaksa kavurucu sıcaklar da baz alınmalıdır. O yüzden en az otel seçimi kadar Alanya transfer tercihini önem vermeli; kaliteli, yüksek konforlu bir hizmet elde etmelisiniz. Bu sayede keyifli başlayacak olan tatiliniz, tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber çok daha keyifli geçecektir.

 Alanya Vip Transfer

Antalya Havalimanı ile Alanya arasında yaklaşık olarak 125 kilometre kadar bir mesafe bulunur. Belli bir rota dahilinde havalimanından Alanya’ya ya da Alanya merkezden havalimanına ulaşım sağlanır. Bu transfer yaklaşık olarak 2 saat 15 veya 20 dakika kadar sürebilir. Her iki taraflı seyahatin keyif kaçırmadan yapılabilmesi için Alanya vip transfer büyük öneme sahiptir. Böylece hem kendiniz ve sevdikleriniz adına hem de misafirlerinizi ağırlamak konusunda kusursuz bir yolculuk desteği elde edebilirsiniz.

Bu konuda kaliteli hizmet anlayışı içerisinde Alanya shuttle konusunda kurumsal bir destek elde edebilirsiniz. Özellikle VIP hizmeti her konuda etkin ayrıcalıklar sağlamaktadır.

– Yüksek model kaliteli araçlar,

– Farklı diller bilen, bölgeyi avucunun içi gibi ezberlemiş şoförler,

– Araç içi geniş ve konforlu koltuklar,

– Klima,

– Yolculuk boyunca özel yiyecek ve içecek servisi,

– Zamanında adrese ulaşım,

Bu gibi daha pek çok farklı olanak sayesinde Alanya’ya veya Antalya ile Gazipaşa havalimanlarına güvenli şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

 Alanya Airport Transfer

Alanya’ya ulaşım Antalya Havalimanı ile 125 kilometreyi bulurken, Gazipaşa Havalimanı üzerinden yaklaşık 41 kilometre kadar sürmektedir. Bunu gerçekleştirmek için Alanya airport transfer konusunda profesyonel hizmet almaya özen gösterilmelidir. Kavurucu sıcakları dikkate almak suretiyle, keyifli ve lüks bir yolculuk tatilin çok daha eğlenceli şekilde başlamasına imkan verir.

 Alanya Hotel Transfer

Alanya’da eğer otel rezervasyon yaptırdıysanız ve bu otele ulaşmak istiyorsanız, havalimanından itibaren mutlaka kaliteli bir transfer hizmeti alınması büyük öneme sahip. Bunalmadan ve keyifli bir yolculuğun ardından otele ulaşmak, lüks ve konforlu bir hizmetten geçer. Bu hizmet için son model ve lüks araçlar eşliğinde Alanya hotel transfer desteğini elde etmeniz mümkün. Zira bu konuda hizmet sağlayan ve her olanağı ele almış kaliteli firmalar bulunuyor. Böylece havalimanından yaklaşık olarak 3 saat kadar sürecek yolculuklar adına keyifli bir varış imkanı elde edebilirsiniz.

 Alanya Transfer Ücretleri

Alanya transfer için ele alınacak ücretler transferin tipi, kişi sayısına ve havalimanına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ayrıca bebek koltuğu gibi etmenler de yine ücretlerde değişkenlik yaratır. Ancak genel itibariyle çok uygun fiyatlar üzerinden hizmet alabilir; özel araç veya VİP hizmetlerinden profesyonel bir anlayışla destek alabilirsiniz.

 

Şimdi Rezervasyon Yap…

İletişim İçin Tıklayın…

Alanya VIP Transfer

Alanya VIP Transfer

Alanya VIP Transfer; Firmamız sektördeki tecrübesi, başarısı ve ciddiyeti ile tüm misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedef edinmiştir. Misafirlerimizin ihtiyacına göre otelden havalimanına ya da havalimanından otele transfer hizmeti sunmakta olan Alanya Group Transfer, aynı zamanda isteğe göre VIP hizmet de sağlamaktadır. Havalimanında karşıladığımız misafirlerimizi ihtiyaca yönelik olarak özel döşenmiş araçlarımızla otellerine kadar ulaşmalarını sağlamaktayız.

İşinde uzman çalışanları ile sektörde lider olmayı hedef edinmiş olan Alanya havalimanı transfer için misafirlerinin yolculuk sonrasında memnun kalması çok önemlidir. Konforlu bir yolculuk sunabilmek için titizlikle çalışmakta olan firmamız günün her saati İletişim kurabilmeniz için müsaittir. İhtiyacınız olduğunda iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve randevu alarak hizmet talep edebilirsiniz.

 VIP Hizmetlerimiz

Firmamız isteğe göre misafirlerine Alanya VIP transfer hizmeti de sağlamaktadır. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için son derece konforlu geniş VIP araçlarımız mevcuttur. Ayrıca bebekli aileler için çocuk oto koltuğu gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Misafirlerimize tatillerinde özel bir ulaşım hizmeti sunarak konforlu yolculuk yapmalarını sağlamak ve tüm beklentilerini karşılamak firmamızın en önemli ilkelerindendir.

Ayrıca misafirlerimiz yapacakları tatil boyunca VIP transfer hizmetimiz ile istedikleri noktaya seyahat talebinde bulunabilirler. Alanya bölgesinin güzelliklerini gezerek tatilin keyfini çıkarabilmek için sağladığımız VIP transfer araçlarımız ve özel şoförlerimiz tatiliniz boyunca hizmetinizdedir. VIP transfer hizmetini misafirlerimiz havalimanı karşılama olarak tercih edebilecekleri gibi tüm tatilleri süresince de isteğe göre bu firmamızdan hizmeti alabilirler.

Alanya VIP Transfer ile tüm tatiliniz boyunca hiç bir şekilde araba ihtiyacı hissetmeden istediğiniz her noktaya sorunsuz olarak ulaşabileceksiniz. Ayrıca bölgeyi iyi tanıyan özel şoförlerimiz ile randevularınıza zamanınızda ulaşabilir ve güven içerisinde yolculuk yapabilirsiniz. Tüm tatiliniz boyunca trafik stresi ve araç kiralama derdi olmadan VIP araçlarımızı tatiliniz süresince kiralayarak konforlu, huzurlu ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

Alanya Group Transfer

Araç Filomuz

Alanya Group Transfer olarak son model araçlardan oluşan araç filomuz, teknolojik olarak son derece donanımlı ve ihtiyaca yönelik olarak genişlikte araçlara sahip olmaktadır. Araçlarımız içerisinde yolculuk süresince ihtiyaç duyabileceğiniz mini buzdolabı, oto çocuk koltuğu, masa, şarj aleti, televizyon ve internet bulunmaktadır. Oldukça nazik ve müşterisi ile iyi bir iletişimde bulunan şoförlerimiz Alanya havalimanı transfer hizmetimiz ile havalimanından otelinize kadar ya da gitmek istediğiniz her noktaya size rahat bir ulaşım sağlayacaktır.

Firmamızın web sitesine girerek istediğiniz hizmete yönelik randevu talep edebilirsiniz. Web sitemizde bulunan rezervasyon kısmında sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuzda personelimiz randevu talebinizi değerlendirecek ve en kısa sürede size dönüş yapacaktır. Sizden ricamız, adres ve tarihlerin açık ve net şekilde belirtilmesidir. Aksi halde istenmeyen gecikmeler yaşanabilmekte ve bu durumda beklemenize neden olmaktadır.

 Hizmetlerimiz

Alanya havalimanı transfer olarak verdiğimiz hizmetler ile tüm misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak ve en üst seviyede tutmak hedefimizdir. Hizmetlerimizdeki kalite ve müşteri odaklılık ile misafirlerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Verdiğimiz Alanya vip transfer ve günlük araç kiralama hizmetlerimizde olabilecek en ekonomik fiyatları müşterilerimize sunarak ücret konusunda da müşterilerini mutlu görmek isteyen firmamızı arayarak tüm hizmetlerimiz ve ek hizmetlerimiz ile ilgili fiyatları daha detaylı öğrenebilirsiniz. Transfer hizmetleri için firmamızın talep ettiği fiyatlara donanımlı olarak sunduğumuz araçlarımızın içerisinde sağladığımız tüm hizmetler dahil olmaktadır.

 

Alanya Transfer firması olarak müşterilerimize tatillerinde Alanya’nın tüm güzelliklerini görebilmeleri ve her yeri rahatlıkla gezebilmeleri için tur hizmetlerimizde bulunmaktadır. Alanya çevresinde bulunan otellerde kalan misafirlerimizden isteyenler için düzenlediğimiz turlarımız ile misafirlerimizin daha eğlenceli ve aktivite dolu bir tatil geçirmelerini amaçlamaktayız. Özel yat ve araçlarla sağladığımız Alanya ve çevresinde yaptığımız tur gezilerimiz ile misafirlerimizden oldukça iyi yorumlar alan firmamız bu konuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Alanya Transfer hizmetlerinde en önem verdiği noktalardan biri de güler yüzlü, anlayışlı ve işini severek yapan personeller ile çalışmaktır. Tüm misafirlerimiz bizim için çok kıymetlidir ve bu nedenle tüm çalışanlarımız son derece nazik olmaya ve misafirlerimizin isteklerini özenle yerine getirmeye oldukça özen göstermektedir. Ayrıca güvenilir ve saygılı bir tavır sergileyen tüm personelimiz müşteri haklarını da her zaman korumaktadır. Transfer hizmet sektöründe teknolojik gelişmeleri takip ederek ve kendini sürekli yenileyerek çalışan firmamız tüm misafirlerine kaliteli ve en yeni hizmetleri sunmaya çalışmaktadır.

Rezervasyon Yapmak İçin Tıklayın…

Özel Teklif Almak ve Danışmanlarımızla görüşmek için Tıklayın…

Alanya VIP Transfer