Antalya Vip Transfer

Antalya Vip Transfer

Antalya Vip Transfer; Transfer hizmeti, özel lüks ve aynı zamanda şoförlü araçlarla bir adresten diğer adrese taşıma hizmetidir. Havalimanında turist ve misafir karşılama işlemlerinin yanı sıra adresten adrese misafir karşılama hizmeti, Antalya özel transfer hizmetinin en önemli özelliklerindendir.

Bu hizmetin iki önemli noktası bulunuyor. Birincisi özel iç tasarıma sahip ful özellikli konforlu araçtır. İkincisi ise her türlü hava koşullarında güvenli bir şekilde araç kullanan şofördür. Şoförler, turist karşılama işlemi esnasında iletişim problemi yaşamamaktadır.

Havalimanı karşılama hizmetinde mesai sorunu yoktur. Gecenin bir yarısı veya sabahın erken saatleri, Antalya özel transfer ekibinin mesai saatidir. Özellikle havalimanı karşılama hizmetinde, mesai saati, uçağın iniş saatine uygun şekilde belirlenmektedir.

 Müşteri Sadece Transfer Ücreti Ödüyor

Misafirinizi en iyi şekilde karşılamak istiyorsanız, en iye seçenek transfer hizmetidir. Bu hizmetin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Transfer hizmetini talep eden müşteri, sadece transfer ücreti öder.

2- Aracın vergisi, sigortası, sanayi bakımı ve benzeri bakım işlemleri transfer şirketine aittir. Ayrıca köprü geçişleri ve benzeri masraflar da transfer ücretinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

3- Lüks ve konforlu araçlarda klima, ısıtma ve abs gibi özellikler bir arada bulunmaktadır.

4- Vip tarzı araçların iç dizaynı özeldir. Döşemeler, buzdolabı, tv ve benzeri ayrıntılar unutulmamıştır. Misafirinizi etkilemenin en kolay yolu vip transfer hizmetidir.

5- Zaman kaybı yaşamadan misafirinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Özellikle iş dünyasında misafir karşılama işlemi, prestij açısından önem kazanmaktadır.

6- Trafikle uğraşmadan kalan yolculuğunuzu huzur içinde geçirebilirsiniz. Transfer şirketinde hizmet veren şoförler, trafiğin yoğun olmadığı noktaları seçerek, en kısa sürede istenilen adrese ulaşmanızı sağlamaktadır.

7- Toplu taşıma araçlarıyla kafile, arkadaş topluluğu ve aile karşılama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 Vip Transfer

Turizm dünyasında turist kafilesi karşılama hizmeti, özel vip tarzı araçlarla gerçekleşmektedir. Özel şoförlü bu hizmette, iç dekorasyonu özel tasarlanmış toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Lüks, konforlu ve ful özelliklere sahip bu araçların sıra dışı görkemli tasarımı, Antalya vip transfer hizmetinin farkını oluşturmaktadır. Araçlar temiz bir şekilde hizmete hazır hale getirilmektedir.

Şiddetli fırtına, buzlanma, sis ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarında sorunsuz bir şekilde araç kullanan şoförler, gerekli önlemi almaktadır. Bu hizmette zaman önemli bir konudur. Şoförler, hava durumu, trafik durumu ve benzeri olumsuzlukları hesap ederek varış saatini belirlemektedir. Aynı şekilde transfer edilecek adrese ulaşım saati de hava durumu, trafik durumu ve benzeri olumsuzluklar dikkate alınarak belirlenmektedir.

Özel misafirlerin havalimanında karşılanması zaman alan bir işlemdir. Ayrıca özel misafirlerin en iyi şekilde karşılanması için özel Antalya vip transfer aracına ihtiyaç vardır. Özel misafirlerinizi sizin yerinize karşılayan profesyonel şoför ekibi, havalimanının çıkış bölümünde uçağın iniş saatinden önce hazır beklemektedir. Nezaket kuralları çerçevesinde karşılama hizmeti sunan şoförümüz, bagajları yerleştirdikten sonra misafire kapıyı açmaktadır. Güler yüzlü bir şekilde ‘buyur’ eden şoförlerimiz, yol boyunca nezaket kurallarına riayet etmektedir.

 Uber Hizmeti

Transfer hizmetine benzeyen Uber hizmeti, ülkemizde her geçen gün ilgi görmeye devam ediyor. Taksi hizmetinin profesyonel hali olan bu hizmet, özellikle turistlerin tercih ettiği bir hizmettir. Sıradan olmayan lüks ve konforlu bir araçla istediğiniz adrese kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman Antalya uber hizmetini talep edebilirsiniz. Nerede olursanız olun Uber ekibi sizi bulur ve istediğiniz yere götürür.

Uber sistemi, diğer ulaşım seçeneklerine nazaran lüks, konforlu ve pratik özelliklere sahiptir. Özel araç kategorisinde özel tasarlanan bu araçlar, Antalya uber hizmetinin temelini oluşturmaktadır. Adresten adrese taşıma hizmetinin konforlu hali olan Uber hizmetinde müşteri sadece transfer ücreti ödemektedir.

 Özel Transfer

Sıradan ulaşım seçeneklerinden çok daha farklı özelliklere sahip olan transfer hizmeti, kişiye özel bir hizmettir. Bu hizmetin en önemli farkı, karşılama ve şehir turu gibi seçeneklere sahip olmasıdır. Misafiriniz havalimanında karşılayan özel şoförler, sizin belirttiğiniz adrese giderek misafirinizi alabilir. Gidiş, gidi-dönüş, havalimanı karşılama ve şehir turu gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Özel transfer, toplu taşıma kategorisine giren ulaşım seçeneklerinden çok daha farklı özelliklere sahiptir. Transfer hizmetinin,

1- Kişiye özel olması,

2- Lüks ve konforlu olması,

3- Özel karşılama kategorisinde değerlendirilmesi, bu hizmetin tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Antalya Vip Transfer

Şimdi Rezervasyon yapmak için tıklayın…

İletişim için tıklayın…

Gazipaşa Araba Kiralama

Gazipaşa Araba Kiralama

Gazipaşa Araba Kiralama; Gazipaşa beldesine yaptığınız gezinizde ya da bu beldede ikamet edenlerin araç ihtiyacında Gazipaşa kiralık araba hizmeti ile istediğiniz an dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Arzu ettiğiniz gün kadar aracı kiralayarak işlerinizi daha kolaylıkla halletmenin de ayrıcalığını elde etmeniz mümkün. Araç kiralama işlemi için araç kiralama ofisine ulaşım sağlayarak başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Gerçekleştireceğiniz başvurunuz sonrasında belirlediğini tarih ve saatte aracınız sizin için rezerve edilir. Araç seçiminizde ise araç kiralama filosunda yer alan dilediğini marka ya da modele yer verme şansınız bulunuyor.

Gazipaşa Araba Kiralama Hizmeti

Gazipaşa kiralık araba hizmetinden yararlanarak sizde kısa süreliğine ihtiyacınıza hitap edecek olana raca sahip olmanın avantajını elde edebilirsiniz. Sadece Gazipaşa beldesinde ikamet edenler değil beldeyi ziyaret edenlerde bu hizmetten yararlanabilir. Havayolu ile kentte ulaşım sağlamanız durumunda aracınızı önceden rezerve ederek havaalanında sizi bekleyen bir araca sahip olmanın ayrıcalığını da elde edebilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti ve hizmet ile ilgili olarak tüm detayları firmadan destek almanız yeterli. Firmanın talep ettiği belgelerin yanı sıra kiralama için sözleşme imzalanmanızda gerekir. Bu işlemler sonrasında ise aracınızı teslim alarak belirttiğini gün kadar kullanma hakkına sahip olursunuz.

Gazipaşa Araba Kiralama Hizmetinin Avantajları 

Gazipaşa rent a car hizmeti sayesinde dilediğiniz zaman araç kiralama firmasının filosunda bulunan araç ya da araçları kiralama imkânınız bulunuyor. Bu hizmetin alınmasında ise firmadan rezervasyon talebinde bulunma şansınız da bulunuyor.

Gazipaşa beldesini ziyaret etmeniz durumunda ziyaretini öncesinde araç kiralama rezervasyonu yaptırma imkânınız bulunuyor. Yakıt türüne, modeline ya da yakıt tüketimi gibi detaylara dikkat ederek araç kiralama hizmetinde yararlanmanız avantajlarını da elde edebilirsiniz.

Araç kiralama hizmetinden yararlanırken aynı zamanda şoför hizmeti de talep edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise araç ve şoförünüz belirttiğiniz tarih ve saatte sizi belirlenen noktada bekler. Aynı zamanda araç kiralama işleminizde çocuklar için araç koltuğunu da talep etmeniz mümkün.

Araç kiralama hizmetini edinerek ihtiyacınız olan araca anında sahip olmanın avantajını yaşarsınız. Beldeye gerçekleştirdiğiniz seyahatte ise bu seçim oldukça avantajlı olacaktır. Hem gezi rotanızı belirlemeniz de hem de işlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizde aracınızın varlığı kolay ve hızlı bir tercih ile avantajlarını sunar.

Hizmet alımında mutlaka araç kiralama firmasından seçiminizi gerçekleştirmeniz önerilir. Araç kiralama firmalarında bulunan tüm araçların periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda sigorta ve vergileri de düzenli ödenir. Bunlar ise hem daha güvenli bir sürüş deneyimi sunarken hem de herhangi bir sıkıntı yaşamadan kiraladığınız araç ile seyahat etmenize de olanak sunan seçimlere yer açar.

Gazipaşa Araba Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Gazipaşa araba kirala seçimine yer vererek önceden belirlediğiniz aracı rezervasyon yapma şansınız bulunuyor. Araç kiralama işleminde yararlanmak için öncelikle araç seçiminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Sonrasında ise belirlediğiniz araç için araç kiralama firması ile araç kiralama sözleşmesini gerçekleştirmelisiniz. Kaç günlüğüne araç kiraladığınızı sözleşmede belirmenin yanı sıra günlük ödenecek olan tutar ile ilgili olarak da sözleşme de açıklayıcı bilgilerin bulunması önemlidir.

Gazipaşa Araba Kiralama Hizmeti Ne Kadar Süreli Olarak Alınır?

Gazipaşa kiralık araba seçiminizi gerçekleştirerek sözleşmenizi yapmanız durumunda belirlediğiniz tarihlerde araç tamamen size ait olur. Araç kiralama hizmetleri en az 24 saat süreliğine gerçekleştirilir. Bunun ile beraber birkaç günlüğüne ya da haftalığına araç kiralama imkânız da bulunuyor.

Bazı araç kiralama işlemlerinde haftadan ziyade aylık araç kiralama seçimlerine yer açılabilir. Bunun ile ilgili olarak firmayla görüşerek işleme yer açabilirsiniz. Şirketlerin kiraladıkları araçlarda da filo uygulamasına yer verilerek uzun vadeli olarak ve daha uygun fiyat seçimleri ile araç kiralama işlemine yer açılabilir. Bunun ile ilgili de şirket araç kirala sözleşmesine yer açılır.

Gazipaşa Araba Kiralama da Araç Seçimi 

Gazipaşa beldesine gerçekleştirdiğiniz yolculuğunuzda araç kiralama hizmetinden yararlanarak belde içinde gerçekleştireceğiniz yolculuklarınızı daha kısa sürede gerçekleştirme avantajını elde edebilirsiniz. Gazipaşa araba kiralama da araç seçimi ise size aittir. Firmanın araç filosu içinde bulunan farklı marka ve model seçimleri arasından istediğiniz ya da ihtiyacınıza en uygun olan aracı kiralama şansınız bulunuyor.

Kiralık Araba Listesi için Tıklayın…

Bilgi ve Koşullar için Tıklayın…

Alanya Havaalanı Transfer

Alanya Havaalanı Transfer

Akdeniz bölgesi’ndeki en iyi transfer fiyatları Alanya Group da bulabilirsiniz. Şimdi Rezervasyon yap sonra öde,arabada ödeme imkanı Alanya Grup 7/24 Hizmetinizde

Havaalanı ve Otel Transfer

Alanya Havaalanı Transfer Alanya Group Havaalanı  ve Otel Transferleri  ; Amacımız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlara sunmaktır.

Belek Havaalanı, Side Havaalanı, Mahmutlar Havaalanı, Gazipasa Havaalanı ve Antalya Şehir Havaalanı  gibi Antalya Havaalanlarına en iyi ve indirimli havaalanı transfer hizmetini sunuyoruz. Bütçenize uygun çok geniş bir araç filosuna sahibiz ve dahası, diğer Antalya Havaalanı transfer hizmetlerinden çok daha ucuzuz.

Hem bireyler hem de gruplar için Antalya havalimanların dan (Belek Havaalanı, Side Havaalanı, Belek Havaalanı, Alanya Havaalanı, Mahmutlar Havaalanı ve Antalya Havaalanı) özel havaalanı taşımacılığı hizmetlerinde uzmanız. Bununla birlikte, kurumsal bir yolculuğa çıkanlar için, kazançlı bir yönetici iş seyahati çözümleri de sağlayabiliriz.

Antalya ve bölgeleri içindeki tüm  havalimanlarına düşük fiyatlı, lüks ve güvenilir havaalanı transferleri ve taksi hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerin kalitesi söz konusu olduğunda, piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede hizmetleri garanti edebiliriz.

Müşterilerimizle uzun süreli ilişki kurmaya inandığımız için mükemmel havaalanı minicab hizmetleri sunuyoruz. Terminal dışında taksi beklememek için uçuş numaranızı takip ediyoruz. Ön rezervasyonu yaptıktan sonra, sorunsuz ve rahat bir yolculuktan emin olabilirsiniz.

Donanımlı Araçlar

Kayıtlı araçlarımız en son uydu navigasyon sistemleriyle donatılmıştır! Ücretsiz Wifi,İçecek ikramı Temiz araçlar.

Bizi tercih eden 12 bin kişi yanılıyor olamaz!

Ayrıcalıklı Yolculuğu Hissedin

Vip Rezervasyon için tıklayın…

Toplu taşıma servis rezervasyonu için tıklayın…

Facebook Sayfamız dan etkinlikleri takip edebilirsiniz.