Antalya Belek Yaz Tatili

Antalya Belek Yaz Tatili

Antalya belek yaz tatil için nasıl?

belek antalya

Belek Antalya’ya sadece 40 km uzaklıktadır.

Serik ilçesine bağlı olan belek, Antalya’nın en çok tercih edilen turizm merkezlerinden biridir.

belek gece hayatı nasıl

Turistler tarafından vaz geçilmez yaz tatil merkezi olan belek,aynı zamanda golf sahaları ve yeşil doğasıyla ün kazanmıştır.

Tarihi kalıntılar ile turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Safari,bot turu,yamaç paraşütü ve eğlenceli gece hayatı ile sizlere unutulmaz bir yaz tatili fırsatı sunacaktır.

Golf severler için Avrupa ve Asya’nın en ünlü golf merkezi desek abartmış olmayız. İnternetten kısa bir araştırma yaparak bunu teyit edebilirsiniz.

belek golf sahaları

belek golf merkezleri

belek golf etkinkleri

Belek otelleri oldukça konforlu ve  dünya standartları üzerinde hizmete sahiptir. Belek otel listesine ulaşmak için bu bağlantıyı takip edin.

belek otelleri nasıl

belek otel listesi

belek yemek restorant

Belek hotel transfer ve belek airport transfer için sitemizden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Ekiplerimiz sizleri hava alanında bekliyor olacaktır.

Belek Kaya Otel Antalya Havaalanı Transfer

Belek Kaya Otel Antalya Havaalanı Transfer

Belek Kaya Otel Antalya Havaalanı Transfer; Bilindiği üzere günümüzde insanların kullandığı ulaşım ağlarından biri de Havaalanı transfer sistemi. Fakat bu transferler daha çok bir iletişim komplikasyonunu içeriyor. Nitekim yapılan transfer dolayısıyla, karşı tarafa hızlı bir şekilde gönderim mümkün. Öte yandan herhangi bir niteliğin, özellikle değerli olması; onu daha güvenilir bir ulaşıma vermeyi gerektiriyor. Çünkü kargoların bu konudaki tutumu çoğu zaman alelade standartlardadır.

Ancak aiport vasıtasıyla yapılan transfer sistemleri, mutlak olarak güvenli ve sağlam bir iletişim ağı kuruyor. Hal böyleyken, insanların bu tip transferleri yapabilecekleri alanlar internette ön plana çıkıyor. Burada tekrarlanması gereken konulardan biri; havaalanı transferi yapan onlarca ayrı firma olduğu. Elbette bunların her biri kendi ulaşım anlayışlarını işliyorlar. Fakat işin doğrusu, iyi bir havaalanı transferi için mutlaka araştırma yapmak gerek.

Belek Kaya Havaalanı Transfer Hakkında Bilgiler

Havaalanı transferleri, bağlı olunan firma aracılığı ile; müşterilerin mihmandarlar dolayısıyla alınma işlemidir. Nitekim uçaktan inen müşteriler bir takım özel araçlar ve şoförlerle firmaya teslim edilir. Öte yandan Antalya havaalanı ile kaya belek arası transfer, bu işin en elzem parçalarından biri. Çünkü aradaki mesafe mutlak olarak bir transfer ağı gerektiriyor. Ayrıca Antalya havaalanı ile belek arası bilindiği üzere 33,5 km’lik bir mesafeyi içeriyor. Sonuçta iyi bir tatil deneyimi için müşterilerin bu ağı kullanmalarında yarar var.

Belek Kaya yapmış olduğu transfer ücretlendirmeleriyle çok makul bir menü hazırlıyor. Nitekim rezervasyon yapılan herhangi firmalardan biri, yine bu fiyatlandırmaları takip etmekte. Keza kaya belek bu firmaların başında geliyor ve oldukça prestijli bir Otel niteliği taşıyor. Aynı zamanda kaya belek antalya Serik ilçesinde yer almakta. Firma bu sayede konumu vasıtasıyla da müşterilere bir çekim kaynağı oluşturuyor. Çünkü yakınlarda yapılan resort alanlarının çoğunluğu aynı firmaya bağlı.

Nitekim kaya belek firması, Otel menziline doğrudan varabilecek birkaç farklı transfer ağı sağlıyor. Bu ağlardan biri Bizim Transfer’dir: Aracı olan firma, transfer dolaylarında en yakın resort yapısına mümkün mertebe kolay götürüyor.

Belek Kaya Otel Transfer

Belek Kaya Antalya Hakkında Bilgiler

Otel Kaya Belek, üst başlıkta belirtildiği gibi; müşterilerine henüz hava alanından indiği ilk andan itibaren yardımcı oluyor. Sonuçta iki taraf arasında muazzam bir iletişim kuruluyor ve bu iletişim tatil bitene kadar sürüyor. Otel Kaya Belek, Akdeniz’in tropik iklimini bütün dengelerde yaşatan kıyılarında yer alan bir yapı. Havalimanına ortalama 27 km uzaklıkta olmasına karşın, sahil kesimine de 2 km yakınlıkta. Böylece hem kurumsal hem de müşterileri tatmin edecek bir tatil hizmeti veriliyor.

Otel Kaya Belek, ekstra birkaç sitenin daha rezervasyon yapmasına müsaade ediyor. Nitekim yapılacak olan transferin dahi aracı firmalar ile fiyatlandırıldığını belirtmek gerek. Ancak her halükarda muazzam bir tatil deneyimi yaşatılmış ve yaşanmış oluyor. Fakat iyi bir araştırma, bu konuda müşterilere daha detaylı bilgi sunacaktır.

 

Rezervasyon Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

Belek Granada Luxury

Belek Granada Luxury Antalya Havaalanı Transfer

Belek Granada Luxury Antalya Airport Transfer ; Antalya’nın birçok ilçesi deniz kenarında bulunuyor. Dünyaca ünlü ve mavi bayraklı plajlara sahip bu beldeler her yaz döneminde binlerce ziyaretçinin akınına uğruyor. Turist akınına uğrayan yerlerden biri de belek beldesidir. Altın rengi kumlarıyla ve masmavi deniziyle turistlerin ilgi odağıdır.

Belek’e Nasıl Gidebilirsiniz?

Belek, Serik ilçesinin bir mahallesidir. Antalya havaalanına 30 kilometre uzaklıktadır. Havaalanından Antalya otogarına toplu taşıma aracı transfer yapıyor. Otogardan kalkan dolmuşlarla bu beldeye gidilebiliyor. Havaalanından özel olarak taksi tutularak da Belek’e transfer yapılabilir.

Antalya havaalanına indiğinizde belek mahallesine gitmek için toplu taşıma araçları ve aktarmalarla uğraşmayın. Havaalanı içinde bulunan Antalya airport araç kiralama ofisinden araç kiralayabilirsiniz. Son model, klimalı ve konforlu araçlarla Antalya’nın sıcağını ve keşmekeşini çekmeden Belek’e gidebilirsiniz.

Antalya havaalanına indiğinizde araç kiralamakla uğraşmak istemiyorsanız, internet üzerinden de antalya airport araç kiralama işleminizi yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre aracınızı ve kiralayacağınız gün sayısını belirtmeniz yeterlidir. İster rezervasyon yaptırın isterseniz de ödemenizi peşin yapın. Rezervasyon yaptırırsanız aracı teslim aldığınızda ödemeyi yapabiliyorsunuz. Siz uçaktan indiğinizde aracınız havaalanı dışında sizi bekliyor olacaktır.

Belek Granada Luxury transfer

 Belek’te Nerede Kalabilirsiniz?

Beldede, birbirinden lüks ve kaliteli hizmet sunan beş yıldızlı oteller bulunuyor. Bunlardan öne çıkanı ve en çok tercih edileni granada luxury otelidir. Antalya havaalanına 33 kilometre uzaklıkta bulunan hotel ultra her şey konseptinde hizmet veriyor.

 

Osmanlı mimarisi tarzında dizayn edilen granada luxury tam bir tatil ve eğlence merkezi olarak hizmet veriyor. Bağımsız lüks otel odaları, kendine özel plajı, gece kulübü ve lunaparkıyla her yaştan misafirinin ihtiyacına cevap veriyor. 2 kapalı 10 açık yüzme havuzu, devasa aquaparkıyla eğlenceli havuz ortamı sunuluyor. Lüks döşenmiş odalarda ve otelin genelinde ücretsiz wi-fi, mini dolap, tv ve oda hizmeti bulunuyor. Bağımsız müstakil tarzdaki odalarda jakuzi keyfi yaşayabilirsiniz.

Son teknoloji sistemler ile döşenen hotel kongre, konferans ve toplantı salonlarıyla iş dünyasının vazgeçilmez bir mekânı durumundadır.

Denizin, havuzun ve aktivitelerin tadını çıkaran misafirler ayrıca resort otelde beden e ruhlarını da tazeleyebilirler. Misafirler resort otel bünyesinde bulunan SPA ve Türk hamamı imkânlarından yararlanabilirler. Eğitimli spa uzmanlarının uyguladıkları masajla yorgunluk ve streslerini atabilirler.

Belek Granada Luxury airport transfer

Belek’te Nereleri Gezebilirsiniz?

Belek, modern otelleri, sınırsız alışveriş imkanı, her damağa hitap eden restoranlarıyla Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Her ne kadar yaz turizmiyle gözde olsa da tarih, spor ve doğayı bir arada sunabiliyor.

Belek’te dünya standartlarında golf sahaları bulunuyor. Her yıl burada turnuvalar düzenleniyor. Sırf golf oynamak için buraya gelenler oluyor. Antalya havaalanından kiraladıkları araçlarla, rahatlıkla golf sahasına gelebiliyorlar.

Belek, binlerce yıllık tarihi geçmişe sahip bir yerleşim yeridir. Perge, Sillyon ve Aspendos antik kentleri, su kemerleri, Aspendos Antik Tiyatrosu beldenin tarihi dokusu olarak öne çıkanlardır.

Tarihi bir gezi yaptıktan sonra, yakın konumda bulunan Düden, Manavgat şelalelerine kiraladığınız aracı sürebilirsiniz.

Rezervasyon Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

 

BELEK OTEL LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN…

Belek Otel Transfer

Belek Otel Transfer

Belek Otel Transfer; Belek, Antalya’nın turizm beldelerinden biridir. Antalya Havaalanı’na 33,5 km. mesafede bulunması, denizinin muhteşemliği, turistik tesislerin kalitesi beldeyi cazip kılıyor. Uçakla gelen yolcular Belek Otel transfer işlemlerini transfer hizmet firmaları aracılığıyla yapıyorlar.
Belek ve çevresi; golf turizmi, futbol takımları kamp organizasyonu, kamu ve özel sektör  kurumlarının toplantı ve kongre faaliyetleri programlarıyla da ön plana çıkıyor.  Büyük rağbet gören bölgenin kara yolu ulaşımı zahmetli olduğu için buraya gelen yolcuların geneli hava yolunu tercih ediyor.
Sizin de tatil ya da iş için tercihiniz Belek ise Belek airport to Otel transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Son derece lüks araçlarla, eğitimli sürücülerle, stressiz ve ekonomik olarak Belek to Otel transferi yapabilirsiniz.
Belek – Antalya Havalimanı Mesafesi
Belek’e en yakın havalimanı Antalya Havalimanıdır. Belek ile Antalya Havalimanı arası 33,5 kilometredir. Bu mesafeyi transfer araçlarıyla 35 dakikada alıyorsunuz.
Antalya Havalimanından başka Alanya’da da Gazipaşa Havalimanı bulunuyor. Fakat bu hava limanının Belek’e uzaklığı 145 kilometredir. Transfer araçlarıyla bu mesafeyi ortalama 2,5 saatte
alıyorsunuz. Özel durumlar olmadığı müddetçe Antalya Havalimanı kullanılıyor. Fakat nadir de olsa Alanya Hava limanını kullanan yolcular olduğu için transfer hizmetine Alanya da dâhildir.

Transfer Hizmetlerinde Bilmeniz Gerekenler

Havaalanında elinizde valizlerinizle araç aramanın zorluğunu biliyorsunuzdur. Toplu taşıma araçlarıyla veya taksiyle konaklayacağınız yere gitmek uçak konforundan sonra size eziyet gelebilir. Uçak konforunda konaklayacağınız yere ulaştırılmak istiyorsanız Belek otel transfer hizmeti veren firmaları tercih edebilirsiniz.
Transfer hizmeti veren firma seçerken kurumsal ve güvenilir hizmet verenleri seçmeye dikkat ediniz. Dikkatli bir seçim yapmadığınızda transfer süreciniz kötü geçebilir. Seçim yaparken belirli kriterler bulunuyor, bunları göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız, sıkıntılı bir transfer süreci yaşamazsınız.

Transfer hizmetinde araçların önemi;

Yeterli donanıma, konfora sahip olmayan araçlarla transfer edilmek istemezsiniz. Bu nedenle seçiminizi yaparken ihtiyacınız olan araç incelemenizi iyi yapınız.
Kurumsal ve güvenilir Belek airport to otel hizmeti veren firmaların araçları;
-Yeni modeldir. Tamamı konforludur.
-İhtiyaca göre, sedan veya minivan çeşitleri bulunuyor.
-Hepsi klimalıdır.
-Sınırsız wi-fi ve ücretsiz içecek ikramı bulunuyor.
Transfer hizmetinin sağlanması; Firmalar misafirlerinin tercihine göre ekonomik (shuttle), özel ve vip hizmet uyguluyorlar. Kendini özel hissetmek ve yolculuğunu tanımadığı kimselerle paylaşmak istemeyenler özel ve vip hizmetleri tercih ediyorlar. Özel şoförleriyle ve araçlarıyla, içeceklerini yudumlayıp, televizyonlarını izleyerek belek to otel transferinin keyfini çıkarıyorlar.
Ekonomik (shuttle) uygulaması, minivanlarla birkaç misafirin birlikte taşınmasıdır. Transferini uyguna getirmek isteyenlerin tercihidir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken zamanın iyi kullanılmasıdır. Sadece sizin transferiniz sağlanmadığı için diğer misafirlerin de transferleri için zaman harcanması gerekiyor. Otele transferiniz belki fazla sorun olmaz ama otelden havalimanına transferiniz sorun olabilir.
Seçeceğiniz firmayla ekonomik transfer süresini görüşmeniz önemlidir. Uçak kalkış saatini belirttiğinizde otelden kaçta alınacağınız, kaç dakikada havaalanına gideceğiniz önceden planlanması gerekiyor. Aklınızda soru işaretleri ve uçağı kaçırma stresi olmamasını istiyorsanız, profesyonel hizmet veren firmaları seçmenizi tavsiye ederiz. Ekonomik seçeneğini seçseniz bile, zaman kaybı yaşamadan en seri şekilde transferinizi gerçekleştiriyorlar.

Rahat eşya transferi hizmeti;

Seyahatte ve özellikle tatilde eşya taşımak zor gelebilir. Özellikle turistik belde olan Belek’te alacağınız hediyelik eşyalar da ayrı bir yük oluşturuyorlar. Uçakla seyahatte belirli kapasiteden sonrakilerin ücrete tabi olduğunu biliyorsunuz. Bazı transfer hizmeti sunan firmalar da bu uygulamayı kullanabiliyorlar.
Transfer hizmetinizde eşya sürprizi yaşamak istemiyorsanız, rezervasyon yaptırırken bu konuyu da sormayı unutmayınız.
Profesyonel hizmet veren firmalarda eşyanızı araca yerleştirme veya indirme prosedürüyle siz uğraşmıyorsunuz. Görevli personel bunu sizin yerinize yapıyor. Siz sadece araca kurulup, konforlu seyahatin tadını çıkarıyorsunuz.
Güvenli transfer hizmeti; aracı kullanan sürücünün deneyimi, firmanın hizmet anlayışı, aracın fiziki durumu güvenli ve konforlu transferi etkileyen unsurlardır. Türkiye’nin herhangi bir havalimanından 1-2 saatte konforlu bir uçuştan sonra, Belek veya çevre ilçelere hem uzun hem de sıkıntılı transfer edilmek istemezsiniz.
Havaalanından çıkışta sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmaları tercih edebilirsiniz. İster internetten isterseniz havalimanında bulunan ofislerinden araç seçiminizi yapabilirsiniz.
Transfer hizmetinde sürpriz fiyatlarla karşılaşmayın; rezervasyonda veya peşin ödemelerde size sunulan fiyat her şey dahil fiyatıdır. Uçak rötarlarında veya 60 dakikaya kadar kargo bekleme sürecinde herhangi bir ekstra ücret talep edilmiyor. Size verilen fiyatlar araç fiyatlarıdır. Seçeceğiniz araca ve hizmet türüne göre fiyat belirleniyor. Seçeceğiniz araca aile olarak da binseniz sadece araç ücretini ödüyorsunuz.
antalya transfer

Antalya Transfer

Antalya Airpot ve Hotel Transfer

Antalya Transfer; Antalya turizm açısından ülkemizde en önemli şehirler arasında yer almaktadır. Transfer hizmeti, şehre yeni gelen kişilerin havaalanından otellerine güvenli bir şekilde taşınması hizmetini kapsamaktadır. Antalya Airport Transfer hizmeti sayesinde havaalanından alınarak Antalya’nın bütün ilçelerine güvenli bir yolculuk yaşarsınız. Transfer süreci oldukça hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu hizmeti alabilmek için Antalya hotel transfer hizmeti veren Alanya Group web sitemizden  rezervasyon gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Antalya Airport Transfer Tripadvisor platformundan da firmamız hakkında yorumları inceleyebilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz rezervasyon sayesinde siz Antalya’ya ulaşmadan sizi taşıyacak olan araç havaalanında beklemeye başlar. Sizi karşılayacak olan aracı hizmeti veren şirket bünyesinde seçebilmeniz mümkündür.

İsterseniz binek araç yardımı ile isterseniz vip araçlar yardımı ile veya minibüs benzeri araçlar yardımı ile dilediğiniz adrese gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Bu araçlar arasından taşıma esnasında ihtiyaç duyduğunuz hangisi ise onu tercih edebilirsiniz. Araçların bakımları yapılmış olup düzenli aralıklarla kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Antalya Hotel Transfer hizmeti de alarak otelinizden havaalanına kısa süre içerisinde erişim gerçekleştirebilirsiniz. Antalya’da bulunan transfer acenteleri yurt dışından gelen konuklara da hizmet sağlayarak şehirde güvenli bir şekilde ulaşım gerçekleştirmelerini sağlar.

Airport Transfer Antalya şehrinde çeşitli acenteler tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmet çerçevesinde uzmanlaşmış şoförler size eşlik edecektir. Bu araçları kullanan şoförler güler yüzlü ve kibar insanlar arasından seçilmektedir. Oldukça yardımsever nitelikleri haiz olan çalışanlar yolculuk esnasında size eşlik edecektir. Antalya Vip Transfer, yolcuların tercihine göre seçilmektedir. Vip araçlar ile seyahat etmek isteyen yolcular, bu tercihlerini acente ile paylaşarak bu hizmeti alabilirler.

Alanya Transfer

Antalya’nın en gözde tatil merkezlerinden biri olan Alanya’da tatil yapacaksanız ve Alanya’ya nasıl gidileceği hakkında bir bilginiz yoksa Alanya Airport Transfer acenteleri yardımı ile Antalya havaalanından alınarak Alanya’da bulunan otellere yerleştirilmeniz mümkündür. Otelinize doğru yolculuk yaparken eşyalarınız ve can varlığınızın güvenliği acentenin kontrolü altındadır.

Kullanılan araçlar yıllık bakımları gerçekleştirilen araçlardır. Bunlar yılların tecrübesi ile yoğrulmuş şoförler tarafından ustaca kullanılmaktadır. Şoför arkadaşlar yolculuk esnasında ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlamak için gayret edecektir. Hizmet esnasında meydana gelebilecek aksaklıklar olursa bu durumu acente ile paylaşarak kısa süre içerisinde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Alanya Hotel Transfer işlemi ile de bulunduğunuz otelden havaalanına ulaşımınız sağlanmaktadır. Havaalanına en güvenilir yollarla en güvenilir araçlarla gitmek gibi isteklerinizi kolaylıkla yerine getirecektir. Hizmetler genellikle her semtlerde gerçekleştirildiği için dilediğiniz noktaya transferiniz de kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Acentelerin çalışma prensibi müşteri memnuniyetine bağlı olduğu için sizi rahatsız edecek bir durumun olması engellenmektedir. Hizmetten memnun kalmanız adına ihtiyaç duyduğunuz her şey gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Airport Transfer Alanya ilçesinde de  sağlanan hizmetler arasında yer almaktadır. Seyahat esnasında problem yaşamadan otelinize veya havaalanına gitmek istiyorsanız veya farklı bir noktaya transfer işleminiz varsa dileğiniz doğrultusunda acentelerin yardımıyla bu işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Alanya Airport Transfer Tripadvisor adresinden değerlendirilebilecek bir hizmettir. Bu hizmeti değerlendirirken sizi rahatsız eden hususlar üzerinde durursanız bunların kısa süre içerisinde düzeltildiğini görürsünüz. Bu şirketlerin tek amacı müşterilerinin yüzde yüz memnun bir şekilde tatillerini geçirmelerini sağlamaktır. Bu nedenle eleştirilerinizi tamamen objektif bir şekilde yapmanız önerilmektedir.

Belek Transfer

Yaz mevsimi boyunca en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biri olan Belek, Antalya’nın en güzide turizm mekanları arasında yer almaktadır. Yerli turist veya yabancı turist fark etmeksizin ilk defa Belek’e ulaşım sağlayacaksanız Belek Airport Transfer hizmetinden istifade edebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında dilerseniz otelinizden farklı bir transfer noktasına, dilerseniz havaalanından otelinize kısa süre içerisinde taşınırsınız. İşlem gerçekleştirilirken yanınızda bulunan eşyalarınızın güvenliği de sağlanmaktadır. Eşyalarınızı kaybetmeden rahat bir yolculuk yapabilmek adına bu hizmetten istifade etmek isteyebilirsiniz.

Hizmet kapsamında üç farklı araç türü kullanılmaktadır. Bu araç türleri binek, vip ve minibüs tipli araçlardır. Niteliği itibari ile ihtiyaç duyduğunuz araç tipini otelinize gelmeden önce veya havaalanına gitmeden önce transfer firmaları ile paylaşarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Airport Transfer Belek ilçesinde şoförlük mesleğinde tecrübe kazanmış isimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yollara tam anlamı ile hakim olan bu şoförler sizin seyahat esnasında hiçbir sorunla karşılaşmadan dilediğiniz noktaya transfer olmanızı sağlamaktadırlar. Ayrıca araçların genel bakımı da aksatılmadan yapıldığı için karşılaşabileceğiniz problemler en aza indirilmiştir.

Belek Hotel Transfer hizmeti sayesinde Antalya’nın dilediğiniz ilçesine kısa süre içerisinde transferiniz gerçekleşir. Bulunduğunuz otelden havaalanına gitmeniz gerekiyorsa bu işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek tatilinizi mükemmel bir şekilde tamamlamış olursunuz. Belek Airport Transfer Tripadvisor üzerinden değerlendirilebilecek işlemler içerdiği için seyahatiniz esnasında yaşadığınız tüm deneyimleri bu platformda paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda burada yer alan bilgiler ışığında da hangi firmadan hizmet almanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece tatiliniz bu hizmetler sayesinde mükemmel şekilde tamamlanacaktır.

Side Transfer

Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Side, yaz mevsiminde hem yerli hem de yabancı turistlerin tatil yaptığı güzel oteller içermektedir. Bu oteller Antalya havaalanına belirli uzaklıklarda olduğu için Antalya’ya ilk kez gelen kişilerden tarafından ulaşımın nasıl sağlanacağı bilinemeyebilir. Side Airport Transfer tam bu noktada imdadınıza koşacak hizmetleri içermektedir. Otel rezervasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra bu firmalara ulaşarak havaalanından otelinize gönül rahatlığı ile seyahat edebilme imkanı bulursunuz. Bu seyahat esnasında eşyalarınız da sizinle birlikte güvende tutulacaktır. Yolculuğun en zor kısımlarından biri olan bu noktayı tecrübeli şoförler sayesinde kolaylıkla atlatıp otelinizde dinlenmenin keyfini çıkaracaksınız.

Airport Transfer Side ilçesinde çeşitli firmalar tarafından yerine getirilen bir hizmettir. Yapacağınız ufak çaplı bir araştırma sayesinde size en iyi hizmeti sağlayacak firmayı kısa süre içerisinde bulmanız mümkündür. Bu hizmet kapsamında bulunduğunuz otelden farklı noktalara transfer süreciniz de yer almaktadır. Dilediğiniz her an firmalar ile irtibata geçerek Antalya ilinde bulunan herhangi bir ilçeye transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Side Hotel Transfer işlemi otelinizden havaalanınıza süren yolculuk esnasında size eşlik eden şoförlerle güzel bir seyahat geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Side Airport Transfer Tripadvisor üzerinden değerlendirilebilmektedir. Yolculuk hakkında şüpheye düşerseniz bu adres üzerinden firmalar hakkında yapılan değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Bu firmalar müşterilerini memnun edebilmek adına gerekli olan bütün işlemleri gerçekleştirecekleri için yaptığınız değerlendirmeler onlar için oldukça önemlidir. Bu nedenle seyahatiniz tamamlandıktan sonra bu platformlar üzerinden yolculuğunuzu değerlendirerek seyahat gerçekleştirmek isteyen yerli ve yabancı turistlere yardımcı olabilirsiniz. Unutulmayacak bir tatil geçirebilmek adına bu hizmetten istifade edebilirsiniz.

Antalya Transfer

Şimdi Rezervasyon Yap…

Müşteri hizmetleri için Tıklayın…

Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Antalya rent a car

Antalya Bölgesi Kiralık Araba; Türkiye turizminin en canlı yerlerinin başında gelen Antalya’ya ulaşım genellikle hava yolu ile sağlanmaktadır. Tatillerine yol yorgunu olarak başlamak istemeyen kişiler Antalya ulaşımlarını hava yolu ile sağladıktan sonra, Antalya’nın güzelliklerini görebilmek ve deneyimleyebilmek için rent a car antalya hizmetinden yararlanmaktadırlar. Misafirler özellikle hava limanlarından itibaren araç kiralamaktadırlar. Böylece otellere olan transferlerinde daha rahat etmektedir. Misafirlerine en iyi imkanı sunmak için ise hava limanlarında bir çok Antalya airport rent a car şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerde bütün müşterinin isteklerini karşılayabilecek çeşitlilikte kiralık araçlar bulunmaktadır. airport rent a car Antalya ile araçlarını kiralayan müşterilerin her türlü kaskoları ise şirketler tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca müşteriler hava limanlarından kiraladıkları araçları istedikleri yerde bırakarak şirket tarafından o bölgeden teslim alınmasını isteyebiliyor.

Antalyada araç kiralamak isteyenlerin Antalya’ya gelmeden önce de kiralama istedikleri araçları rezerve edebilirler ya da kiralayabilirler. Kiralık araçların ücretleri ise genellikle Euro olarak belirlenmektedir. Ayrıca araçların günlük ücretlerinin yanında haftalık ya da aylık olarak belirlenen ücretleri de bulunmaktadır. Araç kiralayan şirketlerin internet sitelerinden araçları ile detaylı bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Araç kiralamak isteyen kişiler bu kapsamlı internet siteleri sayesinde istek ve ihtiyaçlarına en yakın araçları kiralayabilmektedirler. Üstelik Antalya da bulunana bir çok araç kiralama şirketlerinde müşterilerden  depozito bedeli talep etmemektedir.

Alanya rent a car

En az Antalya kadar popüler olan Alanya’da bir çok turistin ilgisini çekmektedir. Araç kiralamak isteyenler için Alanya’da bir çok rent a car alanya şirketi bulunmaktadır. Araç kiralamak isteyenler de bu kadar araç içerisinden kendilerine en uygun olan aracı kolaylıkla bulabilmektedir.

Alanya’da araç kiralamak isteyenler bir çok internet sitesinde araştırma yaparak ihtiyaç duydukları aracı rezervasyon yapabilir veya kiralayabilir. Bazı internet siteleri Alanya’da bulunan araç kiralama şirketleri arasında karşılaştırmalar da yapmaktadır.

alanya airport rent a car şirketleri araçlarını ortalama olarak günlük 232 TL’ye kiralamaktadır. Elbetteki araçların modellerine ve modellerine bağlı olarak bu günlük ücretler artabilmekte veya azalabilmektedir. Alanya’da araç kiralama şirketleri sıklıla hava limanı çevresinde bulunmaktadır. airport rent a car alanya şirketlerinin sıklıkla bu bölgede bulunmasının ana sebebi ise Alanya’yı ziyaret eden turistlerin genellikle hava yollarını kullanmasıdır.

Alanya bölgesinde araç kiralayanlar sıklıkla Ford Focus modelini ve benzerlerini tercih etmektedir. Kullanımı rahat olan bu tarzda ki arabaların kiralanmasında ki diğer bir avantajda bir çok araba modeline göre daha az yakıt harcamaktadır.

Alanya bölgesinde araç kiralama şirketlerine yoğun ilgi olduğu için alanya car rental şirketleri talebe yetişememktedir. Bu nedenle araç kiralama şirketleri sahipleri Alanya da tatilleri için araç kiralamak isteyenlerin tatillerinden en az iki hafta öncesinde araçlarını kiralamalarını önermektedir.

Ayrıca Alanya da araç kiralamak isteyenlerin aklında bulunması gereken bir diğer konu ise araba kira ücretlerinin hava alanı dışındaki bölgeler de yaklaşık olarak yüzde elli oranında daha pahalı olduğudur.

Diğer bir yandan Alanya da bulunan araç kiralama şirketlerinde her bütçe için kiralık araç bulmak mümkün olmaktadır. Ekonomik sınıfa ait olan araçlar bu sebeple ortalama araç kiralama ücretlerine göre yüzde otuz oranında daha ucuzdur.

belek rent a car

Türkiye’nin en çok turist çeken ili olan Antalya bir çok turizm aktivitesine ev sahipliği yapmaktadır. Diğer bir yandan Belek Antalya da konaklamak isteyenlerin öncelikli tercihi olmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise dünya çapında ki en iyi yüz otelden on beşinin Belek de bulunmasıdır. Belek misafirlerini lüks ve konfor ile karşılamaktadır. Bu felsefeyi rent a car belek şirketleri de paylaşmaktadır. Bu felsefeye olan inançları sebebiyle de araç kiralama şirketleri misafirlerine en iyi araçları sunmaktadırlar.

Alanya da bulunan araç kiralama şirketleri müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. Bütün hizmetlerini ise bu ilkeleri çevresinde sunmaktadırlar. Belek de araç kiralamak isteyen kişilerin genel olarak dikkat etmeleri gereken şartlar bulunmaktadır. Bu genel şartlardan ilki araçlar en az 24 saat süre ile kiralanmaktadır. Elbette ki isteyen müşteriler araçlarını haftalık ve aylık olarak da kiralayabilmektedir. Bazı belek airport rent a car şirketleri araçlarını kategorilere ayırmışlardır. Araçların kategorilere ayrılmasında ki en büyük sebep ise bu araçların kullanımlarında yaş sınırlamalarının bulunmasıdır. Ayrıca araç kiralama şirketleri kiralamayı yapan kişilerden adlarına kayıtlı olan bir kredi kartı istemektedirler. Bu kredi kartını istemelerinde ki sebep genellikle ön provizyon bloke edilebilme ihtimalidir. belek car rental şirketlerinin müşterilerinin uymasını bekledikleri bir diğer şart ise fazla kilometre yapacaklar hakkında olmaktadır. Araç kiralama şirketleri araçları uzun yolculuklar için kiralayacak müşterilerinden bu konuda şirketi bilgilendirmelerini beklemektedir. Ayrıca müşterilerin kiralık araçları kullandıkları süre boyunca uygulanacak her türlü trafik cezası da müşterilere ait olmaktadır.

Side rent a car

Side mükemmel kumsalları ve ambiyansı olan antik bir şehirdir. Modern yapılarının yanı sıra Apollon Tapınağı gibi bir çok antik esere de ev sahipliği yapmaktadır. Side’nin nefes kesen manzaralarını ve kültürel zenginliklerini göre bilmek için ise Side’ye gelen misafirler sıklıkla araç kiralamaktadırlar.

rent a car side kiralanan araçlar genellikle müşterinin istediği lokasyona görülmektedir ve müşterilerin istedikleri lokasyondan teslim alınmaktadır. Araç kiralama şirketlerinin bu hizmeti vermesinde ki en büyük amaç ise müşterilerinin konforlarını arttırmaktır.

side airport rent a car aracılığı ile kiralanan araçların hepsi sigortalı olmaktadır. Böylece müşterilerin güvenliği de sağlanmaktadır. Ancak bu sigortaların geçersiz olmasını sağlayan bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşulların arasında ilk sırada alkollü ya da uyuşturucu madde etkisi altında bulunmaktır. Bu şekilde araç kullananların neden oldukları kaza ya da hasarlar sigorta şirketleri tarafından karşılanmamaktadır ve bu masrafları müşterinin ödemesi gerekmektedir. Sigortaların karşılamadığı bir diğer kaza çeşidi ise hız limitlerinin aşılması ile yapılan kazalardır. Ayrıca kazadan sonra aracın yerinden hareket ettirilmesi durumunda da sigorta kaza masraflarını karşılamamaktadır. Son olarak airport rent a car side aracılığı ile araç kiraların kaza anında dikkat etmesi gereken bir diğer noktada kaza ile belgelerin eksiksiz olarak hazırlanmasıdır.

side car rental ile araç kiralayanların kiralama ücretine dahil olmayan kalemleri bilmesinde de yarar vardır. Kiralama ücretlerine dahil olmayan ilk kalem yakıt olmaktadır. Araçların yakıt giderleri tamamı ile müşterilere aittir. Ayrıca ilave sürücüler için de günlük olarak ücret ödenmektedir. Kiralama ücretlerine dahil edilmeyen bir diğer eleman ise çocuk ya da bebek koltukları olmaktadır. Ekstra ödenecek ücretler ile çocuk koltukları temin edilmektedir.

Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Araç Listesi için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

Belek Araba Kiralama

Belek Araba Kiralama

Belek Araba Kiralama

Belek Araba Kiralama ; Beldeye yaptığınız seyahatiniz sonrasında ya da ihtiyaç duymanız durumunda Belek kiralık araba hizmetini alabilirsiniz. Belek beldesine gerçekleştireceğiniz iş ya da gezi seyahatinizde araç kiralama hizmetinden yararlanarak avantajlı bir tercihe yer açmanın ayrıcalığınız da elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kentte ikamet edenlerde araçlarının arızalanması durumlarda ya da ihtiyaç dâhilinde istedikleri marka ya da modele sahip aracı kiralayabilirler. Yapılacak olan araç kiralama hizmetinde aracı kullanacak olan kişinin kiralama işlemine yer vermesi gerekir. Olası farklı kişi kullanımı mümkün ise bunun ile ilgili olarak da firmanın bilgilendirilmesi önemlidir.

Belek Kiralık Araba Hizmeti

Belek kiralık araba hizmetini alarak ihtiyacınız olan araca kısa sürede sahip olabilirsiniz. İşlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirmenize destek olacak olan araç kiralama hizmeti aynı zamanda avantajlı seçimleri de beraberinde sunar.

Belek hem yerli hem de yabancı turizm açısından oldukça gelişmiş olan bir belde olup gezip görülecek birçok farklı mekân ve yer bulunuyor. İş için ya da gezi için yaptığınız Belek ziyaretinizde araç kiralama hizmetine yer açarak hem Belek’i gezme şansını artırırken hem de daha hızlı bir seyahat imkânına kavuşabilirsiniz.

Belek rent a car hizmetini internetten ya da telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Belli bir tarih ve saat seçimine yer açarak aracı rezerve etmeniz mümkün. Hava yolu ile yapacağınız seyahatinizde kiralık aracınızı havaalanında da teslim alabilirsiniz. Bunun yanı sıra seyahatiniz sonrasında da havaalanında araç teslimatı yaparak zamandan da tasarruf elde etmeniz mümkün.

Belek beldesine gerçekleştireceğiniz yolculuğunuzda aracın yanı sıra araç ile birlikte şoför de kiralamanız mümkün. Bunun için ise araç kiralamasını konu hakkında bilgilendirerek talebinizi iletmeniz gerekir. Hava yolu ile yaptığınız seyahatte firmanın onay vermesi ile beraber kiralık aracınız şoför hizmeti ile sizi havaalanında karşılayacaktır.

Belek Kiralık Araba Hizmeti Nasıl Alınır?

Belek kiralık araba hizmetinin alınması oldukça kolaydır. İnternetten ya da telefon ile müşteri temsilcisi ile görüşerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saat bildirerek araç rezervasyonunuzu tamamlamanız yeterli. Bunun yanı sıra araç kiralama işlemi ile ilgili ofis ziyaret ederek anında teslimatı da gerçekleştirebilirsiniz.

Belek araç kiralama işleminde hizmet alımı için ehliyetinizin olması gerekir. Ehliyet aynı zamanda eğer aracı ikinci kişide kullanacak ise o kişinin ehliyeti de olması gerekir. Hizmet alımında araç kiralama hizmet sözleşmesi de yapılmasının ardından aracınızı teslim alabilirsiniz.

Belek araç kiralama işleminde araç kiralama firmasından çocuklu bir seyahat yapıyorsanız araç çocuk koltuğunu da talep edebilirsiniz. Bunun yanın sıra eğer şoförlü olarak aracı kiralamak istiyorsanız bu seçimleri de ek araç kiralama seçimi olarak firmadan talep etme şansınız bulunuyor. Böylelikle aracınızın kiralama işleminde şoförünüz gideceğiniz tüm ulaşım yerleri ya da belirlenen rota üzerinde seyahatinize eşlik eder. Seyahatinizin tamamlamasın ile havaalanında araç ve şoför hizmetini de teslim ederek ödemenizi yapmanız mümkün.

Belek Araç Kiralamada Kiralama Süresi Ne Kadardır?

Belek araba kirala seçiminde kiralama süresi en az 24 saattir. Bunun ile beraber araç kiralama hizmetinde günlük seçimlerin yanı sıra haftalık olarak da aracı kiralayabilirsiniz. Daha uzun süreli olan araç ihtiyacını için aylık kiralamaya da yer vermeniz mümkün. Bunun ile beraber şirketler için kiralanan araç filo uygulamasında daha çok araç daha uzun süreli olarak kiralanabiliyor. Bu seçimler ise şirket araç kiralama sözleşmeleri ile hazırlanarak gerçekleştirilir.

Belek Araç Kiralamada Araç Tercihi Nasıl Gerçekleştirilir?

Araç kiralama işlemlerinde kiralayacağınız aracı kendiniz seçebilirsiniz. Araç kiralama hizmeti veren firmasının sunduğu araç marka ve modelleri arasından sizin için en uygun olan araca karar vererek seçiminizi gerçekleştirmeniz mümkün. Sadece ofislerden gerçekleştirilen işlemlerde değil aynı zamanda internet ya da telefon ile gerçekleştirilen rezervasyon işlemlerinde de istediğiniz ya da ihtiyacınıza en uygun olan aracı kiralama imkânınız bulunuyor.

Araç kiralama seçiminizde daha büyük olan aile tipi araç seçimlerini aileniz ile ya da arkadaşlarınız ile gerçekleştirdiğiniz seyahatlerinizde tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı araç tercihleri arasından da seçiminizi yapmanız mümkün. Yakıt türüne ya da yakıt tüketimine de yer açarak araç kiralama işleminizde seçiminize yer verebilirsiniz.

Kiralık Araba Listesi için Tıklayın…

Danışmanlarımız için Tıklayın…

Belek Kiralık Tatil Evi

Belek Kiralık Tatil Evi

Belek Kiralık Tatil Evi ; Türkiye’nin en çok tercih edilen turizm merkezlerinde Belek kiralık residence eşsiz konaklama ayrıcalığını sunmaya devam ediyor.

Rezidans içerisinde konaklamak adına tüm konforlar düşünülmüş olup kablosuz İnternet erişiminden mini bar, saç kurutma makinesinden lcd televizyona, spa merkezinden spor merkezlerine varıncaya kadar her açıdan kültürel/sanatsal ve de sportif etkinlikleriniz için son derece özel konaklama imkanına yer verir. İşte tüm bu nitelikleri açısından konfordan ödün vermeksizin her halükarda sıra dışı konaklama ayrıcalığı sizi bekliyor.

Üstelik Akdeniz’in masmavi manzarasında sevdiklerinizle asla unutamayacağınız sıra dışı kahvaltı ya da akşam yemeklerinde her anlamda bir araya gelme ayrıcalığı sizi bekleyen özellikler arasında yer alır. İşte yer verilen tüm bu kriterler bağlamında değerlendirildiği zaman dört dörtlük kaliteden taviz verilmeyen eşsiz yenilikler ışığında konaklama ayrıcalığının sizi bekleyen özellikler arasındaki yerini koruduğunu kesin olarak dikkate almak gerekecektir. Bu özellikleri ışığında değerlendirilirse her yönden sıra dışı konaklama garantisine yer verilerek hareket edildiği ortada duran nitelik arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

3 Kişilik 1+1 Villa Seçenekleri

En nezih semtte sizin için her şeyin düşünüldüğü Belek kiralık residence imkanlarıyla ve de yine belek kiralık villa olanaklarına dayanarak dört dörtlük her şey dâhil tatil imkanına yer veriliyor.

Villaların içerisinde sizin için ücretsiz aquapark alanı bulunurken 3 kişilik kapasitede 1+1 özellikte tam 100 m² özelliğiyle karşımıza çıkıyor.

İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman fark yaratan konaklama ayrıcalığıyla harekete yer verilmeye devam edildiği önemini bir kere daha meydana getiren yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor. İşte tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirilirse son derece lüks seçenekleriyle sıra dışı konforda konaklama garantisinin sizi beklediğini her halükarda ele almamız gerekmektedir. Bu özelliklerine ilişkin olarak aktarıldığı zaman dört dörtlük konaklama ayrıcalığıyla villada yaşam sizi de çağırıyor. İster günlük ister haftalık kiralama seçenekleri sunulan bu villada balayı tatilinizi veya yaz tatilinizi siz de ultra lüks seçenekler içerisinde anında gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Açık – kapalı yüzme havuzu seçenekleri ve spa merkezi bulunan villada sıra dışı konaklama ayrıcalığı yaşayın.

Butik Otelde Ezber Bozan Rahatlık

Samimi ev ortamı tarzında hazırlanmış butik otel konsepti sizin için her şeyi düşünerek dört dörtlük konaklama imkanına yer veriyor. Ezberleri tamamen alt üst edecek dört dörtlük konaklama ayrıcalığı sunmaya devam eden belek kiralık otel spa merkezi, açık – kapalı yüzme havuzu, ücretsiz aquaparkı, ücretsiz spor merkezleriyle ve Akdeniz kültürünün birbirinden lezzetli mutfak kültürüyle karşınızda. Bütün bu imkanları açısından yer verildiği zaman her anlamda sıra dışı konaklamanın farkını yakından görebileceğiniz tamamen eşsiz konaklama imkanına yer verilmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri çerçevesinde aktarıldığı zaman her halükarda son derece kaliteli ve eşsiz konaklama ayrıcalığıyla her anlamda beklentileri karşılayan konaklamanın sizi beklediği ortada duran yaklaşım arasındaki yerini korumaya devam eder.

Öte yandan butik otel içerisinde vintage veya retro dekorasyon seçenekleriyle odalarınız günlük olarak hijyenik koşullarda temizlenerek sizin için konforun yanında dört dörtlük hijyenik konaklama imkanı yer verildiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekir.

Manzarasıyla Göz Dolduran Zarif Konaklama

Alanya Kalesi bir yandan Akdeniz manzarası bir yandan belek tatil kiralama konforunda muhteşem tatile hazır olun.

Belek Kiralık Tatil Evi

Alanya Group

İster balayı tatiliniz isterseniz rutin olarak planladığınız tatiliniz için muhteşem manzarasıyla gerçekten de dikkat çeken tatil otelleri günlük ya da 7 günlük (1 haftalık) seçenekleriyle karşımıza çıkar.

İşte tüm bu özellikleri neticesinde aktarıldığı zaman önemini bir kere daha meydana getiren nitelikleri olarak son derece önemini ortaya koyarak karşımıza çıktığını elde etmemiz gerekecektir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri bağlamında kusursuz tatil olanaklarından anında yararlanma ayrıcalığı sizi bekliyor olacaktır. Bu da her halükarda son derece önem teşkil eden nitelik olarak mutlak surette aktarılacak konulardan birisi olmaya devam eder. Bütün bu nitelikleri açısından manzarasıyla göz dolduran tamamen sıra dışı konaklama seçenekleriyle siz de evinizdeki konfor ve rahatlığı görebilecek ve Akdeniz mutfağının birbirinden leziz yemeklerini de butik otel farkıyla tadabilme imkanı bulacaksınız. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde yer verilirse son derece dikkate değer nitelik olarak kendini gösterdiğini her halükarda dikkate almak mümkün kılınan özellikler arasındaki yerini korur.

Kiralık Mülkleri Görmek İçin Tıklayın… 

Mülkünüzü Kiraya vermek için Tıklayın…

Danışmanlarımızla iletişim kurmak için Tıklayın…

Belek 7 24 Havaalanı Transfer

Belek 7/24 Havaalanı Transfer

Belek, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı belek antalya havaalanı transfer bir semtidir. Belek’te yaygın olarak en güzel golf sahalarının olduğunu herkes biliyor. Eğer siz de Belek’e gelmişken bu eşsiz deneyimden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçerek hem hızlı hem de güvenilir olarak anında Antalya Havalimanından Belek mahallesine hızlıca ulaşabilirsiniz. Üstelik Belek’te hangi otellerde kalınabilir ve otellerin genel özellikleri hakkında tamamen ücretsiz olarak rehberimizden bilgi alabilirsiniz.

Belek 7/24 Havaalanı Transfer

İşte yer verilen tüm bu olanaklar neticesinde aktarılacak olunduğu zaman dünden bugüne değin her halükarda müşteri memnuniyetini azami düzeyde tutarak hizmet veren şirketimiz kurumsal olmanın getirdiği ayrıcalıkla size her anlamda hak ettiğiniz doğrultuda sıra dışı hizmet sunuyor. Ortada duran bu yaklaşımlar baz alınacak olunursa her halükarda müşterilerimizin ne istediğini dikkate alarak hizmet veriliyor. Hemen kurumsal web sayfamız üzerinden rezervasyon işleminizi başlatarak erken rezervasyon fırsatlarına özel indirimlerden de anında yararlanma ayrıcalığını elde edeceksiniz. İşte tüm bu özellikler açısından yer verilirse dünden bugüne değin her halükarda tamamen sıra dışı yeniliklerde hizmetin sizi bekleyen vip konfor olduğunu dile getirmemiz gerekir.

Öte yandan ana dil seviyesinde yabancı dil bilgisi bulunan rehberlerimiz sizi Belek’te gezilecek & görülecek yerler hakkında bilgilendirecek ve orada neler yapabileceğinizi her açıdan fazlasıyla anlatacaktır. Ortada duran tüm bu özellikler neticesinde eşsiz vip transfer imkanına yer verildiği ortada duruyor.

 Belek’e 7/24 VIP Transfer 

Erken rezervasyonunuzu hemen yaptırtarak belek antalya havaalanı transfer indiriminden kısa süre zarfında anında yararlanma ayrıcalığı sizi bekliyor olacaktır. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek daima size hak ettiğiniz doğrultuda sıra dışı hizmet veren şirketimiz tüm bu nitelikleri açısından yer verilirse sonuç odaklı hizmeti aktarmaya devam ediyor. İşte üzerinde durulan tüm bu kriterler bağlamında aktarılacak olunursa dünden bugüne değin yürüttüğümüz vip konfordaki taşımacılık garantisiyle Belek mahallesindeki en çok tercih edilen golf alanı bulunan lüks otellere adrese teslimat güvencesiyle erişim sağlayacaksınız.

Öte yandan seviyeli, yabancı dil bilgisine hakim, entelektüel birikimi bulunan uzman ekibimizle nezaket kurallarına bağlı kalarak tam da arzu ettiğiniz gibi bir seyahat avantajı sizi bekleyecektir. İşte yer verilen tüm bu olanaklara dayanarak önemini bir kere daha meydana getirdiğini kesinlikle ortaya koymak gerekir.

Tüm bu özelliklerinden hareket edilerek sizin için kurumsal firma olmamızın verdiği yaklaşıma dayanarak son derece kusursuz hizmetin sunulmaya devam edildiği ortada duran nitelik olarak kendini gösterir. İşte tüm bu özelliklerine dayanarak 7 gün 24 saat boyunca havalimanından gitmek istediğiniz güzergaha hızlı, güvenilir ve sınırsız internet erişimiyle anında ulaşım sağlama imkanı bulacaksınız. Üstelik ekonomik fiyat garantisi verilerek her açıdan son derece güvenilir bir şekilde taşımacılık olanağı sizi bekleyen nitelikler arasındaki yerini korumaya devam eder.

Sınırsız Wifi İnternet Erişimi

Kurumsal firmamız tarafından antalya Ayt belek havaalanı transfer sürecine devam ederken telefonunuzdan sınırsız olarak internete girerek siz de detaylı bir şekilde Belek hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede Belek’te gezilmesi gereken yerler, Belek otellerinin genel özellikleri ve golf sahaları hakkında aklınıza takılan tüm sorulara anında yanıt verme olanağı gerçekten de sizi bekliyor.

Ekonomik fiyat garantisi sunan firmamızın size özel ayrıcalığıyla her açıdan ekonomik fiyat garantisinden kesinlikle ödün verilmeden dört dörtlük vip transfer işlemi sizi bekliyor. Ortada duran tüm bu özellikleri açısından yer verilirse her an müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesi çerçevesinde hizmet vermeye devam eden firmamızı yakından tanıma olanağı sizi bekliyor.

En iyi Fiyat Garantisi

Yine 7/24 kesintisiz olarak vip transfer imkanına dayanarak sunulan eşsiz nitelikler bağlamında kusursuz taşımacılık garantisinin sizi bekleyen niteliklerden biri olarak karşımıza çıktığı ortada duran nitelikler arasında gelir. Her anlamda hem yerli hem de yabancı turistlerimiz için kurumsal firma olmanın getirdiği yaklaşımla size hak ettiğiniz çizgide kusursuz hizmet vermeye devam eden şirketimiz alanındaki yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini dikkate alıyor.

Ortada koyduğu eşsiz yaklaşımla daima müşterilerinin her açıdan son derece kusursuz hizmet elde etmesi bağlamında yer verdiğimiz yaklaşım tarzı olarak karşımıza çıkar. Siz de son derece profesyonel vip hizmet elde etmek adına hemen bizimle 7/24 kurumsal internet sitemiz üzerinden ister bilgisayarlardan ister mobil cihazlardan iletişim kurarak yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.

Şimdi Rezervasyon Yap

İletişime Geç

 

Alanya Havaalanı Transfer

Alanya Havaalanı Transfer

Akdeniz bölgesi’ndeki en iyi transfer fiyatları Alanya Group da bulabilirsiniz. Şimdi Rezervasyon yap sonra öde,arabada ödeme imkanı Alanya Grup 7/24 Hizmetinizde

Havaalanı ve Otel Transfer

Alanya Havaalanı Transfer Alanya Group Havaalanı  ve Otel Transferleri  ; Amacımız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlara sunmaktır.

Belek Havaalanı, Side Havaalanı, Mahmutlar Havaalanı, Gazipasa Havaalanı ve Antalya Şehir Havaalanı  gibi Antalya Havaalanlarına en iyi ve indirimli havaalanı transfer hizmetini sunuyoruz. Bütçenize uygun çok geniş bir araç filosuna sahibiz ve dahası, diğer Antalya Havaalanı transfer hizmetlerinden çok daha ucuzuz.

Hem bireyler hem de gruplar için Antalya havalimanların dan (Belek Havaalanı, Side Havaalanı, Belek Havaalanı, Alanya Havaalanı, Mahmutlar Havaalanı ve Antalya Havaalanı) özel havaalanı taşımacılığı hizmetlerinde uzmanız. Bununla birlikte, kurumsal bir yolculuğa çıkanlar için, kazançlı bir yönetici iş seyahati çözümleri de sağlayabiliriz.

Antalya ve bölgeleri içindeki tüm  havalimanlarına düşük fiyatlı, lüks ve güvenilir havaalanı transferleri ve taksi hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerin kalitesi söz konusu olduğunda, piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede hizmetleri garanti edebiliriz.

Müşterilerimizle uzun süreli ilişki kurmaya inandığımız için mükemmel havaalanı minicab hizmetleri sunuyoruz. Terminal dışında taksi beklememek için uçuş numaranızı takip ediyoruz. Ön rezervasyonu yaptıktan sonra, sorunsuz ve rahat bir yolculuktan emin olabilirsiniz.

Donanımlı Araçlar

Kayıtlı araçlarımız en son uydu navigasyon sistemleriyle donatılmıştır! Ücretsiz Wifi,İçecek ikramı Temiz araçlar.

Bizi tercih eden 12 bin kişi yanılıyor olamaz!

Ayrıcalıklı Yolculuğu Hissedin

Vip Rezervasyon için tıklayın…

Toplu taşıma servis rezervasyonu için tıklayın…

Facebook Sayfamız dan etkinlikleri takip edebilirsiniz.