Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Antalya rent a car

Antalya Bölgesi Kiralık Araba; Türkiye turizminin en canlı yerlerinin başında gelen Antalya’ya ulaşım genellikle hava yolu ile sağlanmaktadır. Tatillerine yol yorgunu olarak başlamak istemeyen kişiler Antalya ulaşımlarını hava yolu ile sağladıktan sonra, Antalya’nın güzelliklerini görebilmek ve deneyimleyebilmek için rent a car antalya hizmetinden yararlanmaktadırlar. Misafirler özellikle hava limanlarından itibaren araç kiralamaktadırlar. Böylece otellere olan transferlerinde daha rahat etmektedir. Misafirlerine en iyi imkanı sunmak için ise hava limanlarında bir çok Antalya airport rent a car şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerde bütün müşterinin isteklerini karşılayabilecek çeşitlilikte kiralık araçlar bulunmaktadır. airport rent a car Antalya ile araçlarını kiralayan müşterilerin her türlü kaskoları ise şirketler tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca müşteriler hava limanlarından kiraladıkları araçları istedikleri yerde bırakarak şirket tarafından o bölgeden teslim alınmasını isteyebiliyor.

Antalyada araç kiralamak isteyenlerin Antalya’ya gelmeden önce de kiralama istedikleri araçları rezerve edebilirler ya da kiralayabilirler. Kiralık araçların ücretleri ise genellikle Euro olarak belirlenmektedir. Ayrıca araçların günlük ücretlerinin yanında haftalık ya da aylık olarak belirlenen ücretleri de bulunmaktadır. Araç kiralayan şirketlerin internet sitelerinden araçları ile detaylı bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Araç kiralamak isteyen kişiler bu kapsamlı internet siteleri sayesinde istek ve ihtiyaçlarına en yakın araçları kiralayabilmektedirler. Üstelik Antalya da bulunana bir çok araç kiralama şirketlerinde müşterilerden  depozito bedeli talep etmemektedir.

Alanya rent a car

En az Antalya kadar popüler olan Alanya’da bir çok turistin ilgisini çekmektedir. Araç kiralamak isteyenler için Alanya’da bir çok rent a car alanya şirketi bulunmaktadır. Araç kiralamak isteyenler de bu kadar araç içerisinden kendilerine en uygun olan aracı kolaylıkla bulabilmektedir.

Alanya’da araç kiralamak isteyenler bir çok internet sitesinde araştırma yaparak ihtiyaç duydukları aracı rezervasyon yapabilir veya kiralayabilir. Bazı internet siteleri Alanya’da bulunan araç kiralama şirketleri arasında karşılaştırmalar da yapmaktadır.

alanya airport rent a car şirketleri araçlarını ortalama olarak günlük 232 TL’ye kiralamaktadır. Elbetteki araçların modellerine ve modellerine bağlı olarak bu günlük ücretler artabilmekte veya azalabilmektedir. Alanya’da araç kiralama şirketleri sıklıla hava limanı çevresinde bulunmaktadır. airport rent a car alanya şirketlerinin sıklıkla bu bölgede bulunmasının ana sebebi ise Alanya’yı ziyaret eden turistlerin genellikle hava yollarını kullanmasıdır.

Alanya bölgesinde araç kiralayanlar sıklıkla Ford Focus modelini ve benzerlerini tercih etmektedir. Kullanımı rahat olan bu tarzda ki arabaların kiralanmasında ki diğer bir avantajda bir çok araba modeline göre daha az yakıt harcamaktadır.

Alanya bölgesinde araç kiralama şirketlerine yoğun ilgi olduğu için alanya car rental şirketleri talebe yetişememktedir. Bu nedenle araç kiralama şirketleri sahipleri Alanya da tatilleri için araç kiralamak isteyenlerin tatillerinden en az iki hafta öncesinde araçlarını kiralamalarını önermektedir.

Ayrıca Alanya da araç kiralamak isteyenlerin aklında bulunması gereken bir diğer konu ise araba kira ücretlerinin hava alanı dışındaki bölgeler de yaklaşık olarak yüzde elli oranında daha pahalı olduğudur.

Diğer bir yandan Alanya da bulunan araç kiralama şirketlerinde her bütçe için kiralık araç bulmak mümkün olmaktadır. Ekonomik sınıfa ait olan araçlar bu sebeple ortalama araç kiralama ücretlerine göre yüzde otuz oranında daha ucuzdur.

belek rent a car

Türkiye’nin en çok turist çeken ili olan Antalya bir çok turizm aktivitesine ev sahipliği yapmaktadır. Diğer bir yandan Belek Antalya da konaklamak isteyenlerin öncelikli tercihi olmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise dünya çapında ki en iyi yüz otelden on beşinin Belek de bulunmasıdır. Belek misafirlerini lüks ve konfor ile karşılamaktadır. Bu felsefeyi rent a car belek şirketleri de paylaşmaktadır. Bu felsefeye olan inançları sebebiyle de araç kiralama şirketleri misafirlerine en iyi araçları sunmaktadırlar.

Alanya da bulunan araç kiralama şirketleri müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. Bütün hizmetlerini ise bu ilkeleri çevresinde sunmaktadırlar. Belek de araç kiralamak isteyen kişilerin genel olarak dikkat etmeleri gereken şartlar bulunmaktadır. Bu genel şartlardan ilki araçlar en az 24 saat süre ile kiralanmaktadır. Elbette ki isteyen müşteriler araçlarını haftalık ve aylık olarak da kiralayabilmektedir. Bazı belek airport rent a car şirketleri araçlarını kategorilere ayırmışlardır. Araçların kategorilere ayrılmasında ki en büyük sebep ise bu araçların kullanımlarında yaş sınırlamalarının bulunmasıdır. Ayrıca araç kiralama şirketleri kiralamayı yapan kişilerden adlarına kayıtlı olan bir kredi kartı istemektedirler. Bu kredi kartını istemelerinde ki sebep genellikle ön provizyon bloke edilebilme ihtimalidir. belek car rental şirketlerinin müşterilerinin uymasını bekledikleri bir diğer şart ise fazla kilometre yapacaklar hakkında olmaktadır. Araç kiralama şirketleri araçları uzun yolculuklar için kiralayacak müşterilerinden bu konuda şirketi bilgilendirmelerini beklemektedir. Ayrıca müşterilerin kiralık araçları kullandıkları süre boyunca uygulanacak her türlü trafik cezası da müşterilere ait olmaktadır.

Side rent a car

Side mükemmel kumsalları ve ambiyansı olan antik bir şehirdir. Modern yapılarının yanı sıra Apollon Tapınağı gibi bir çok antik esere de ev sahipliği yapmaktadır. Side’nin nefes kesen manzaralarını ve kültürel zenginliklerini göre bilmek için ise Side’ye gelen misafirler sıklıkla araç kiralamaktadırlar.

rent a car side kiralanan araçlar genellikle müşterinin istediği lokasyona görülmektedir ve müşterilerin istedikleri lokasyondan teslim alınmaktadır. Araç kiralama şirketlerinin bu hizmeti vermesinde ki en büyük amaç ise müşterilerinin konforlarını arttırmaktır.

side airport rent a car aracılığı ile kiralanan araçların hepsi sigortalı olmaktadır. Böylece müşterilerin güvenliği de sağlanmaktadır. Ancak bu sigortaların geçersiz olmasını sağlayan bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşulların arasında ilk sırada alkollü ya da uyuşturucu madde etkisi altında bulunmaktır. Bu şekilde araç kullananların neden oldukları kaza ya da hasarlar sigorta şirketleri tarafından karşılanmamaktadır ve bu masrafları müşterinin ödemesi gerekmektedir. Sigortaların karşılamadığı bir diğer kaza çeşidi ise hız limitlerinin aşılması ile yapılan kazalardır. Ayrıca kazadan sonra aracın yerinden hareket ettirilmesi durumunda da sigorta kaza masraflarını karşılamamaktadır. Son olarak airport rent a car side aracılığı ile araç kiraların kaza anında dikkat etmesi gereken bir diğer noktada kaza ile belgelerin eksiksiz olarak hazırlanmasıdır.

side car rental ile araç kiralayanların kiralama ücretine dahil olmayan kalemleri bilmesinde de yarar vardır. Kiralama ücretlerine dahil olmayan ilk kalem yakıt olmaktadır. Araçların yakıt giderleri tamamı ile müşterilere aittir. Ayrıca ilave sürücüler için de günlük olarak ücret ödenmektedir. Kiralama ücretlerine dahil edilmeyen bir diğer eleman ise çocuk ya da bebek koltukları olmaktadır. Ekstra ödenecek ücretler ile çocuk koltukları temin edilmektedir.

Antalya Bölgesi Kiralık Araba

Araç Listesi için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

Antalya Araba Kiralama

Antalya Araba Kiralama

Antalya Araba Kiralama

Antalya Araba Kiralama ;Gerçekleştirdiğiniz şehir dışı seyahatlerinizde kentimize yaptığınız ziyarette ya da şehir içi araç ihtiyacınızda Antalya kiralık araba seçimine yer açabilirsiniz. Araç kiralama seçimlerinde geniş model seçimlerinin yer aldığı listeden sizi için en uygun olan seçimi araç kiralama ofislerinden, telefon ile ya da internetten gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya kentine gerçekleştirdiğiniz ziyarette ister yurt dışından ister yurt içinden gelmiş olun hava alanında sizi bekleyen aracınız ile kenti doyasıya gezmek ya da gitmeniz gereken noktaya hemen ulaşmanı için Antalya araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Havaalanında teslim alacağınız aracınızı gene havaalanında teslim etmenin de avantajını ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Farklı marka ve modele sahip olan filo içinden gerçekleştireceğiniz seçim sonrasında kiralama sözleşmesini doldurarak dilediğiniz gün kadar aracınızı kiralayabilirsiniz.

Antalya Kiralık Araba Hizmeti

Antalya kiralık araba hizmetini alarak şehir ziyaretinizde daha kısa süre de daha çok yeri görme şansını edinebilirsiniz. İş ya da gezi seyahatlerinizde tercih ettiğiniz kent yurt içi ve yurt dışı turizmi için önemli bir kenttir. Tarihi dokusunun yanı sıra tatil beldesi olması nedeni ile de tercih edilen kent aynı zamanda doğal güzelliklere de sahiptir.

Antalya rent a car hizmetini edinerek hem doğal güzellikleri hem de tarihi mekânları görme imkânını elde edebilirsiniz. Havaalanından teslim alabileceğiniz gibi şehir merkezinde yer alan rent a car ofis ile de iletişime geçerek buradan aracınızı kiralayabilirsiniz.

Antalya Kiralık Araba Hizmetinin Avantajları 

Antalya Araba Kiralama hizmetini alarak kentte gerçekleştireceğiniz ziyaretleri daha kolay ve daha hızlı tamamlayabilirsiniz. İş seyahati için geldiyseniz araç kiralama hizmetinden yararlanarak toplantınız sonrasında şehri gezme şansını da elde edebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz gezilerde sadece doğal ve tarihi mekânları değil kentin cadde ve sokaklarını da gezerek lezzetlerini de tatma şansını yakalamanız mümkün. Araç kiralama hizmeti ile şehir ziyaretiniz boyunca sahip olacağınız bir araca sahip olmanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kenti ziyaretinizin sonlanması durumunda uçak saatinizde kiralık aracınız ile havaalanına giderek teslim işlemini de burada gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle ekstra bir yol kat etmeniz gerekmeden ve zaman kaybı ile karşılaşmadan aracı teslim etme şansınız da bulunur.

Antalya kentimizde ikamet edenlerin araçlarının arızalanması durumunda ya da acil araç ihtiyaçlarında anında kiralık araç hizmetinde yararlanarak avantajlı bir seçime yer açmaları da ayrıcalıklı seçimler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra sadece bireysel alımlar değil şirket için araç kiralama seçimlerine de yer verebilirsiniz. Bu hizmet içinde aynı zamanda şirket için filo araç sistem hizmeti de alarak daha çok araca daha az kiralama bedeli ile sahip olmanın da avantajlarına kavuşulabilir.

Antalya Kiralık Araç Hizmeti Nasıl Alınır?

Antalya araba kirala seçimlerinde istediğiniz araç marka ve model seçiminizi yaparak işleminiz için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız araç kiralama işlemi için araç kiralama ofisi, internet ya da telefon ile rezervasyon gerçekleştirme imkânınız bulunuyor.

Antalya kiralık araç seçimleri arasında tercihinizi yaparak rezervasyonunuzu gerçekleştirmeniz sonrasında aracınız belirttiğiniz gün ve saatte sizi bekler. Aracınızı teslim alabilmek için araç kiralama hizmet sözleşmesini imzalamanız gerekir. Hizmet sözleşmesinin yanı sıra ehliyetiniz, pasaportunuz gibi belgeler de firma tarafından talep edilebilir. Bunun yanı sıra ikinci bir şoför kullanımına yer açılacak ise onun ile ilgili de işlem yapılmalıdır. Bu uygulamaların sonrasında ise kiralama süreniz ile ilgili bilgi alınarak anahtarınız teslim edilir.

Araç kiralama işlemlerinde aracın sigortasının olup olmadığına dikkat etmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra eğer çocuklu iseniz çocuk koltuğunu da araç kiralama firmasından temin etme şansınız bulunuyor.

 

Araç Kiralama Hizmet Süresi

Araç kiralamalarda en az 24 saat kiralama süresi yer alır. Bunun yanı sıra teslimat ile ilgili olarak ise günlük bazında ya da haftalık olarak işleme yer açılabilir. Ayrıca eğer Antalya kentinde daha uzun bir süre kalacak iseniz aylık olarak da kiralama işlemine yer vermeniz mümkün. Kentte ikamet edenlerde aynı şekilde aracı bu aralıklarda teslim alabilirler. Şirketler tarafından kiralanan filolar da ise şirket ile yapılan anlaşma uyarınca belirlenen süreler baz alınır. Bu seçimler farklı tercihler ile yer alarak sözleşme içine eklenir.

Antalya Araba Kiralama

Araba Kiralamak için Tıklayın…

İletişim Adreslerimiz için Tıklayın…