Side Sensitive Premium Resort Airport Transfer

Side Sensitive Premium Resort Havaalanı Transfer

Side Sensitive Premium Resort Havaalanı Transfer; Şu aralar internette en çok aratılan başlıklardan bir tanesi de airport transferleri. Özellikle tatil zamanlarının da yaklaşmasıyla beraber reklamların ve kampanyaların nüksettiğini biliyoruz. Dolayısıyla resort – hotel – transfer gibi terimlerin de sıkça konuşulduğu aşikar. Hal böyleyken bir tatil planlaması yapmak isteyen kişiler, ilk iş olarak ulaşım masraflarını hesaplıyorlar. Nitekim çoğu zaman ulaşım masrafları, direkt otel fiyatlarına yaklaşıyor. Ve ortaya istenmeyen kirli bir reçete, hesap çıkmış oluyor.

Side Sensitive Premium Resort Havaalanı Transfer

Öte yandan airport transferinin ne olduğunu bilmeyen kullanıcılar için kısa bir açıklama yapmak gerek. Havaalanı transferi, belli başlı firmalar vasıtasıyla, müşterileri havalimanında karşılayan sisteme denir. Daha sonra bu sistem, bir şoför göndererek; müşterileri havalimanından alır ve otele götürür. Tekrarlamak gerek ki, burada transferi yapan firma ve otel arası çoğu zaman bir ilişki yoktur. Yani müşteriyi alan araç firmasının, otele ait bir konsept olduğunu söylemek genellikle yanlış olur.

 

Ancak kimi zamanlarda bu hizmeti belli bir ücret karşılığı otellerin de yaptığını biliyoruz. Fakat her ne olursa olsun, bir tatil planında; otelin bu hizmetini göz ardı ederek düşünmek gerek. Aksi takdirde havalimanından inildiğinde ortada kalmak mümkündür.

 

Airport transferleri, üst metinde de söylendiği üzere; turizme açık alanlarda iş şansı bulur. Yani civardaki hotel resort gibi yerleşkeler; bu sistemin beslendiği etmenlerdir. Dolayısıyla herhangi bir otelin; havalimanına olan uzaklığı, bu firmanın kazanacağı ciroyu da belirler.

 

Side Sensitive Premium Resort Transfer

 

Side Sensitive Premium Resort Antalya Havaalanı Transfer Hakkında Bilgiler

 

Airport transflerinin ülke içinde en çok yapıldığı şehirlerden biri Antalya. Çünkü Antalya hem turistik bir şehir hem de havalimana sahip. Sonuçta istenilen koşulların hepsini sağlaması, bir bakıma müşterileri de ilgilendiriyor.

 

Antalya’da transfer yapan firmaların sıkça uğradığı duraklardan bir tanesi de Side Sensitive Premium yapısı. Nitekim Side Sensitive transferin olduğu Antalya Havaalanı bölgesine pek uzak sayılmaz. Fakat ulaşımın zor olduğu bir alan da denebilir. Nitekim herhangi bir transfer sistemi; olası yolda kalma durumunu ve gecikmeyi önleyecektir. Şu dahilde, müşterilere verilecek yegane tavsiyelerden biri; mutlaka arama yapmaları. Yani vip olarak hizmet veren transfer firmalarından birini, uygun koşullarda seçmek gerek.

 

Öte yandan koşullar demişken, bu koşulların firmanın gönderdiği araca göre değiştiğini belirtmeli. Zira siyah bir minibüs gönderen firma, standart araç gönderen firmalardan daha çok ücret talep edecektir. Elbette bu lükslük skalası, tercih yapan müşterinin arzına ve talebine göre değişir. Yani her statünden ve konumdan insana, belli düzeyde hitap eden transferler vardır.

 

Başka bir husus ise Side Sensitive premium alanının; transfer kalıbına ne kadar uyduğu. Sonuçta civardaki alanlara kurulmuş onlarca farklı otel, hotel ve konspet var. Fakat bunların çoğunluğu kendi transfer sistemine sahip olmadıkları için, Side sensitiv firması bir adım öne geçiyor. Ve bu da, yurtdışından gelen müşterilerin gözünde ayrı vizyona sahip. Nitekim bunun için ilk etapta Antalya havaalanı ve ulaşım hakkında bilgi edinmek aydınlatıcı olacaktır.

 

Transfer Rezervasyonu Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

 

Side Premium Antalya Havaalanı Transfer

Side Premium Antalya Havaalanı Transfer

Side Premium Antalya Havaalanı Transfer; İnternetteki iletişim ağının belirgin bir şekilde güçlenmesinden sonra, turizm sektörü de bu alana katıldı. Nitekim turizm sektörünün sosyal medya vasıtalarıyla aktifleşmesi, yine içeriklerin zenginleşmesine yol açtı. Fakat sektör oldukça evrensel bir hal aldığı için, firmaların bu konudaki tutumu sabit. Keza eskiden beri süregelen matematik aynen işliyor ve çalışma prensipleri de kısmen değişti.

 

İnternette otel aramak, yeni hizmetleri üst paragrafta belirtildiği gibi hızla doğurdu. Bu sayede hem ulaşım hem de rezervasyon amaçlı yapılan müracaatlar inceleniyor. Öte yandan, tatil dönemleri de yaklaşmaya başladığından, şimdilik ulaşımdan ziyade rezervasyon düşünülüyor. Çünkü yazdan önce yapılan başvurular genellikle daha masrafsız ve daha ucuz nitelikteler.

Side Premium Transfer

Hal böyleyken, tatil vakti geldiğinde; insanları hezeyana sürükleyen yeni bir sorun gündeme geliyor. Elbette bu sorun herkesin bildiği gibi ulaşım. Şayet anlaşılan resort veya Otel yapısının doğrudan ulaşımı yoksa işler karışıyor. Nitekim müşteriler varacakları alana, hava limanından sonra nasıl gideceklerini hesap edemiyorlar. Oysa, turizm sektörünün gelişen kısımlarından biri de yine ulaşımdı. Dolayısıyla, henüz bazı insanların bilmediği transfer sistemi; müşterilere büyük kolaylık sağlıyor. Erken rezervasyonlarda dahi kullanılabilen, aracı firmalar vasıtasıyla otel ulaşımı aktif oluyor.

 

Ayrıca resort veya hotel bölgelerinde, herhangi yeni bir araçlandırma takibi de mevcut. Tabii bu durum anlaşılan firmayla beraber değişebilmektedir. Yani transfer için uygun koşullar; bölgeye ve takribi kilometreye göre hesaplanıyor.

Side Premium transfer

 

Side Premium Hotel Antalya Havaalanı Transfer Hakkında Bilgiler

Üstteki bilgilere istinaden, sık sık turizm sektörüyle ismi anılan bölgelerden biri de Antalya. Nitekim Antalya havaalanı yakındaki bütün otellere ve dinlenme tesislerine standart uzaklıkta. Fakat bazı yerleşkelerin daha uzağa kurulduğu da varsayılırsa; durum kısmen değişebiliyor. Keza herhangi bir transfer aracı ile anlaşmadan önce mutlaka araştırma yapmak gerek. İşte, biz de sizler için bu araştırmayı gözler önüne seriyoruz.

 

Makalenin daha anlaşılır olması için Antalya’daki Side premium isimli yerleşkeyi başlık olarak kullanabiliriz. Örneğin Side premium Manavgat Antalya’da, iyi ziyaretçi gören bir alanda kuruldu. En yakın plaja 6 dakikalık mesafede ve inanılmaz büyük bir bölgeye kurulu. İşte tüm bu nitelikler otelin haddinden fazla ziyaretçi görmesine ve bu ziyaretçilerin yönlendirilmesine sebep oluyor.

 

Yönlendirme demişken; elbette transfer sistemi ve Antalya havalimanı arası mesafeden bahsediyoruz. Ayrıca transfer yolu üzerindeki, Side yerleşkeler de yine müşteri memnuniyetini arttıracaktır. Çünkü Side premium yerleşkesinin yakınlarında; oldukça aktif ve dominant yapılar bulunuyor. Bu dominant yapılar görünümleri ve ihtişamları ile yabancı turistleri henüz ilk andan itibaren cezbediyorlar.

 

Transfer konusunda ise; Side Premium otele yapılan müracaatlar gibi pek çok başvuru alınıyor. Bu başvurular internette transfer, yani özel ulaşım aracı gönderen firmalara bağlı. Sonuçta insanlar bir tatil alanına gittiklerinde ilk iş bu aracı firmalara başvuruyorlar. Çünkü tatilin ilk başında dahi; iyi bir araştırma yoksa yanlış yönlendirilme mevcut.

 

Transfer Rezervasyonu Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

 

Belek Kaya Otel Antalya Havaalanı Transfer

Belek Kaya Otel Antalya Havaalanı Transfer

Belek Kaya Otel Antalya Havaalanı Transfer; Bilindiği üzere günümüzde insanların kullandığı ulaşım ağlarından biri de Havaalanı transfer sistemi. Fakat bu transferler daha çok bir iletişim komplikasyonunu içeriyor. Nitekim yapılan transfer dolayısıyla, karşı tarafa hızlı bir şekilde gönderim mümkün. Öte yandan herhangi bir niteliğin, özellikle değerli olması; onu daha güvenilir bir ulaşıma vermeyi gerektiriyor. Çünkü kargoların bu konudaki tutumu çoğu zaman alelade standartlardadır.

Ancak aiport vasıtasıyla yapılan transfer sistemleri, mutlak olarak güvenli ve sağlam bir iletişim ağı kuruyor. Hal böyleyken, insanların bu tip transferleri yapabilecekleri alanlar internette ön plana çıkıyor. Burada tekrarlanması gereken konulardan biri; havaalanı transferi yapan onlarca ayrı firma olduğu. Elbette bunların her biri kendi ulaşım anlayışlarını işliyorlar. Fakat işin doğrusu, iyi bir havaalanı transferi için mutlaka araştırma yapmak gerek.

Belek Kaya Havaalanı Transfer Hakkında Bilgiler

Havaalanı transferleri, bağlı olunan firma aracılığı ile; müşterilerin mihmandarlar dolayısıyla alınma işlemidir. Nitekim uçaktan inen müşteriler bir takım özel araçlar ve şoförlerle firmaya teslim edilir. Öte yandan Antalya havaalanı ile kaya belek arası transfer, bu işin en elzem parçalarından biri. Çünkü aradaki mesafe mutlak olarak bir transfer ağı gerektiriyor. Ayrıca Antalya havaalanı ile belek arası bilindiği üzere 33,5 km’lik bir mesafeyi içeriyor. Sonuçta iyi bir tatil deneyimi için müşterilerin bu ağı kullanmalarında yarar var.

Belek Kaya yapmış olduğu transfer ücretlendirmeleriyle çok makul bir menü hazırlıyor. Nitekim rezervasyon yapılan herhangi firmalardan biri, yine bu fiyatlandırmaları takip etmekte. Keza kaya belek bu firmaların başında geliyor ve oldukça prestijli bir Otel niteliği taşıyor. Aynı zamanda kaya belek antalya Serik ilçesinde yer almakta. Firma bu sayede konumu vasıtasıyla da müşterilere bir çekim kaynağı oluşturuyor. Çünkü yakınlarda yapılan resort alanlarının çoğunluğu aynı firmaya bağlı.

Nitekim kaya belek firması, Otel menziline doğrudan varabilecek birkaç farklı transfer ağı sağlıyor. Bu ağlardan biri Bizim Transfer’dir: Aracı olan firma, transfer dolaylarında en yakın resort yapısına mümkün mertebe kolay götürüyor.

Belek Kaya Otel Transfer

Belek Kaya Antalya Hakkında Bilgiler

Otel Kaya Belek, üst başlıkta belirtildiği gibi; müşterilerine henüz hava alanından indiği ilk andan itibaren yardımcı oluyor. Sonuçta iki taraf arasında muazzam bir iletişim kuruluyor ve bu iletişim tatil bitene kadar sürüyor. Otel Kaya Belek, Akdeniz’in tropik iklimini bütün dengelerde yaşatan kıyılarında yer alan bir yapı. Havalimanına ortalama 27 km uzaklıkta olmasına karşın, sahil kesimine de 2 km yakınlıkta. Böylece hem kurumsal hem de müşterileri tatmin edecek bir tatil hizmeti veriliyor.

Otel Kaya Belek, ekstra birkaç sitenin daha rezervasyon yapmasına müsaade ediyor. Nitekim yapılacak olan transferin dahi aracı firmalar ile fiyatlandırıldığını belirtmek gerek. Ancak her halükarda muazzam bir tatil deneyimi yaşatılmış ve yaşanmış oluyor. Fakat iyi bir araştırma, bu konuda müşterilere daha detaylı bilgi sunacaktır.

 

Rezervasyon Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

Belek Otel Transfer

Belek Otel Transfer

Belek Otel Transfer; Belek, Antalya’nın turizm beldelerinden biridir. Antalya Havaalanı’na 33,5 km. mesafede bulunması, denizinin muhteşemliği, turistik tesislerin kalitesi beldeyi cazip kılıyor. Uçakla gelen yolcular Belek Otel transfer işlemlerini transfer hizmet firmaları aracılığıyla yapıyorlar.
Belek ve çevresi; golf turizmi, futbol takımları kamp organizasyonu, kamu ve özel sektör  kurumlarının toplantı ve kongre faaliyetleri programlarıyla da ön plana çıkıyor.  Büyük rağbet gören bölgenin kara yolu ulaşımı zahmetli olduğu için buraya gelen yolcuların geneli hava yolunu tercih ediyor.
Sizin de tatil ya da iş için tercihiniz Belek ise Belek airport to Otel transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Son derece lüks araçlarla, eğitimli sürücülerle, stressiz ve ekonomik olarak Belek to Otel transferi yapabilirsiniz.
Belek – Antalya Havalimanı Mesafesi
Belek’e en yakın havalimanı Antalya Havalimanıdır. Belek ile Antalya Havalimanı arası 33,5 kilometredir. Bu mesafeyi transfer araçlarıyla 35 dakikada alıyorsunuz.
Antalya Havalimanından başka Alanya’da da Gazipaşa Havalimanı bulunuyor. Fakat bu hava limanının Belek’e uzaklığı 145 kilometredir. Transfer araçlarıyla bu mesafeyi ortalama 2,5 saatte
alıyorsunuz. Özel durumlar olmadığı müddetçe Antalya Havalimanı kullanılıyor. Fakat nadir de olsa Alanya Hava limanını kullanan yolcular olduğu için transfer hizmetine Alanya da dâhildir.

Transfer Hizmetlerinde Bilmeniz Gerekenler

Havaalanında elinizde valizlerinizle araç aramanın zorluğunu biliyorsunuzdur. Toplu taşıma araçlarıyla veya taksiyle konaklayacağınız yere gitmek uçak konforundan sonra size eziyet gelebilir. Uçak konforunda konaklayacağınız yere ulaştırılmak istiyorsanız Belek otel transfer hizmeti veren firmaları tercih edebilirsiniz.
Transfer hizmeti veren firma seçerken kurumsal ve güvenilir hizmet verenleri seçmeye dikkat ediniz. Dikkatli bir seçim yapmadığınızda transfer süreciniz kötü geçebilir. Seçim yaparken belirli kriterler bulunuyor, bunları göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız, sıkıntılı bir transfer süreci yaşamazsınız.

Transfer hizmetinde araçların önemi;

Yeterli donanıma, konfora sahip olmayan araçlarla transfer edilmek istemezsiniz. Bu nedenle seçiminizi yaparken ihtiyacınız olan araç incelemenizi iyi yapınız.
Kurumsal ve güvenilir Belek airport to otel hizmeti veren firmaların araçları;
-Yeni modeldir. Tamamı konforludur.
-İhtiyaca göre, sedan veya minivan çeşitleri bulunuyor.
-Hepsi klimalıdır.
-Sınırsız wi-fi ve ücretsiz içecek ikramı bulunuyor.
Transfer hizmetinin sağlanması; Firmalar misafirlerinin tercihine göre ekonomik (shuttle), özel ve vip hizmet uyguluyorlar. Kendini özel hissetmek ve yolculuğunu tanımadığı kimselerle paylaşmak istemeyenler özel ve vip hizmetleri tercih ediyorlar. Özel şoförleriyle ve araçlarıyla, içeceklerini yudumlayıp, televizyonlarını izleyerek belek to otel transferinin keyfini çıkarıyorlar.
Ekonomik (shuttle) uygulaması, minivanlarla birkaç misafirin birlikte taşınmasıdır. Transferini uyguna getirmek isteyenlerin tercihidir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken zamanın iyi kullanılmasıdır. Sadece sizin transferiniz sağlanmadığı için diğer misafirlerin de transferleri için zaman harcanması gerekiyor. Otele transferiniz belki fazla sorun olmaz ama otelden havalimanına transferiniz sorun olabilir.
Seçeceğiniz firmayla ekonomik transfer süresini görüşmeniz önemlidir. Uçak kalkış saatini belirttiğinizde otelden kaçta alınacağınız, kaç dakikada havaalanına gideceğiniz önceden planlanması gerekiyor. Aklınızda soru işaretleri ve uçağı kaçırma stresi olmamasını istiyorsanız, profesyonel hizmet veren firmaları seçmenizi tavsiye ederiz. Ekonomik seçeneğini seçseniz bile, zaman kaybı yaşamadan en seri şekilde transferinizi gerçekleştiriyorlar.

Rahat eşya transferi hizmeti;

Seyahatte ve özellikle tatilde eşya taşımak zor gelebilir. Özellikle turistik belde olan Belek’te alacağınız hediyelik eşyalar da ayrı bir yük oluşturuyorlar. Uçakla seyahatte belirli kapasiteden sonrakilerin ücrete tabi olduğunu biliyorsunuz. Bazı transfer hizmeti sunan firmalar da bu uygulamayı kullanabiliyorlar.
Transfer hizmetinizde eşya sürprizi yaşamak istemiyorsanız, rezervasyon yaptırırken bu konuyu da sormayı unutmayınız.
Profesyonel hizmet veren firmalarda eşyanızı araca yerleştirme veya indirme prosedürüyle siz uğraşmıyorsunuz. Görevli personel bunu sizin yerinize yapıyor. Siz sadece araca kurulup, konforlu seyahatin tadını çıkarıyorsunuz.
Güvenli transfer hizmeti; aracı kullanan sürücünün deneyimi, firmanın hizmet anlayışı, aracın fiziki durumu güvenli ve konforlu transferi etkileyen unsurlardır. Türkiye’nin herhangi bir havalimanından 1-2 saatte konforlu bir uçuştan sonra, Belek veya çevre ilçelere hem uzun hem de sıkıntılı transfer edilmek istemezsiniz.
Havaalanından çıkışta sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmaları tercih edebilirsiniz. İster internetten isterseniz havalimanında bulunan ofislerinden araç seçiminizi yapabilirsiniz.
Transfer hizmetinde sürpriz fiyatlarla karşılaşmayın; rezervasyonda veya peşin ödemelerde size sunulan fiyat her şey dahil fiyatıdır. Uçak rötarlarında veya 60 dakikaya kadar kargo bekleme sürecinde herhangi bir ekstra ücret talep edilmiyor. Size verilen fiyatlar araç fiyatlarıdır. Seçeceğiniz araca ve hizmet türüne göre fiyat belirleniyor. Seçeceğiniz araca aile olarak da binseniz sadece araç ücretini ödüyorsunuz.
Side Otel Transfer

Side Otel Transfer

Side Otel Transfer ; Araç kiralama sektöründe farklı bir yere sahip olan şoförlü araç kiralama hizmeti, konforlu yolculuğun en önemli konusunu teşkil etmektedir. Side Otel Transfer araçlarıyla özel misafirlerinizi 7/24 karşılayan firmamız, konusunda deneyimli şoförlerle çalışmaktadır. Hizmette kaliteyi tercih ediyoruz ve her zaman en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Profesyonel Kadro

Hizmet kalitesini ön plana alan ve transfer hizmetinde profesyonelliği tercih eden şirketimiz, deneyimli ve tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Şoför ekibimiz, şehir içi ve şehirlerarası Side Otel Transfer hizmeti konusunda tecrübelidir. Src belgesi ve Psikoteknik belgesi gibi gerekli belgelere sahip olan şoförlerimiz, adresten adrese taşıma hizmetinin yanı sıra havaalanı misafir karşılama hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, rezervasyon işlemlerinden taşıma hizmetlerine kadar bütün kategorilerde en iyi yöntemleri tercih etmektedir. Sitemizi ziyaret ederek filomuzda yer alan araçları inceleyebilirsiniz. Side Otel Transfer rezervasyon işlemlerinde, iptal veya rezervasyon değişikliği konusunda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Araçlar Göz Kamaştırıcı

Transfer hizmetinde kullanılan toplu taşıma ve binek türü araçlarımız, üst segment özelliğine sahiptir. Üst segmentli araçlarımızın iç dizaynı da özeldir. Vip yani ‘sıra dışı’ tasarım özelliğine sahip araçlarımızda yolculuğun keyfi bir başkadır. Side to otel şoförlerimiz güvenli araç kullanımı konusunda aradığınız özelliklere sahiptir. Buzdolabından ve tv gibi eklentilere sahip vip tarzı toplu taşıma araçlarımız ev konforundadır. Sevdikleriniz için özel bir karşılama merasimi hazırlamak istiyorsanız, lüks vip tarzı araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Özel dizayn edilmiş iç tasarımıyla sıra dışı özelliklere sahip Side airport to otel transfer araçlarımız, her zaman göreve hazırdır. Araç temizliğini düzenli bir şekilde gerçekleştiren elemanlarımız, aracın bütün aksamlarını kontrol etmektedir. Yıllık muayene, kasko, zorunlu sigorta ve sanayi muayenesi gibi bütün masraflar şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Transfer hizmetinde görev alan şoförlerin maaşları firmamız tarafından ödenmektedir.

Siz Sadece Transfer Ücretini Ödüyorsunuz

Firmamız, lüks araçların bütün masraflarını karşılamaktadır. Müşterilerimiz, sadece transfer ücreti ödemektedir. Trafik cezası, geçiş ücretleri ve benzeri ücretler firmamıza aittir. Adresten-adrese, gidiş ve Side airport to otel transfer kategorisinde hizmet talep edebilirsiniz.

Online Transfer Hizmetimizle Tanışın

Araç rezervasyon işlemlerinde online seçenekleri tercih eden şirketimiz, pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır. Online rezervasyon işlemleriyle zaman kaybetmeden istediğiniz adres için transfer hizmeti talep edebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinin yanı sıra rezervasyon iptal işlemleri de sitemizde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Misafirlerinizi En İyi Şekilde Karşılıyoruz

Firma prestiji açısından önemli olan karşılama merasimi, turizm dünyasında ve iş dünyasında prestij kazandıran bir uygulamadır. Bu kategoride özel tasarlanmış transfer araçlarıyla karşılama hizmeti sunan firmamız, turist karşılama işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yabancı dil bilen ve özel karşılama merasimi konusunda uzman elemanlarımız, uçağın iniş saatinden önce çıkış bölümünde beklemektedir. Toplu taşıma kategorisinde özel tasarlanan vip tarzı araçlarımızla, yerli ve yabancı misafirlerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

İş dünyasında, önemli iş toplantıları için ziyarete gelen iş adamlarını sizin yerinize karşılıyoruz. Firmanızın prestijini artıran bu uygulama ile iş dünyasında istediğiniz başarı seviyesini yakalayabilirsiniz.

Oteller ve turizm firmaları için hazırladığımız ‘turist karşılama’ programımız, firmanız için reklam niteliğindedir. İlk izlenim her konuda olduğu gibi turizm dünyasında da önemlidir. Özel vip hizmetimiz sayesinde turist misafirlerinizi memnun edebilirsiniz.

Lüks ve Konforlu Ulaşım Seçeneği

Ulaşım problemi, sosyal ve iş hayatının en önemli problemlerinden biridir. Özel misafirlerin karşılanması, ulaşım problemi meydana getirmektedir. İş dünyasında misafir karşılamak için vakti olmayanlar için en güzel çözüm transfer hizmetidir. Zaman kaybını önlemek ve en iyi karşılama merasimi ile misafir karşılamak için müşteri hizmetlerimiz her zaman hizmetinizdedir.

Havalimanı ulaşım seçenekleri içerisinde kişiye özel tasarlanmış lüks araçlarımız, şehir içi ulaşımı konforlu hale getirmektedir. Size özel tahsis edilen şoförlerimiz, bagajlarınızı aldıktan sonra, kibar bir şekilde araca ‘buyur’ etmektedir. Güvenli araç kullanımı konusunda profesyonel olan şoförlerimiz, yol boyunca görgü kurallarına uymaktadır.

Şehir Turu

Firmamız, turizm dünyasına özel programlanan şehir turu hizmetimiz farklı ücretlendirilmektedir. Adresten adrese ve havalimanı transfer hizmetinin yanı sıra turistik gezi kategorisinde şehrin tarihi mekanlarını gezdiriyoruz. Turistlere özel şehir turu hizmetimizde, yabancı dil bilen rehberlerimiz hizmet vermektedir. Rehberlerimiz, tarihi ve turistik yerler hakkında yolcuları bilgilendirmektedir.

 

Rezervasyon Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

Alanya Otel Transfer

Alanya Otel Transfer

Alanya Otel Transfer; Antalya ve Gazipaşa Hava alanına indikten sonra gideceğiniz yere veya kalacağınız otele araç arama stresine girmeyin. Hava alanında şubeleri bulunan Alanya otel transfer işletmeleri sayesinde rahatlıkla kalacağınız yere gidebilirsiniz.

Alanya Otel Transfer

İster tek kişi ister aile isterseniz arkadaş grubu olun; ihtiyacınıza göre belirleyeceğiniz araçla Alanya to otel transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçak konforunu aratmayan araçlarla ve profesyonel sürücülerle Alanya airport to otel transferini yapabilirsiniz.

Transfer Hizmetleri Nelerdir?

Zamanı değerli olan, konforuna ve rahatına düşkün olan, şehir trafiğinin keşmekeşini çekmek istemeyenler için Alanya otel transfer hizmetleri bulunuyor. Birbirinden farklı modellerde ve ölçülerde araçlarla ve sürücülerle misafirlerin hava alanından konaklayacakları yerlere götürülmesi hizmetini veriyorlar.

Misafirler genellikle, günübirlik veya birkaç günlük iş, gezi, sempozyum, organizasyon için geldiklerinden geri dönmeleri de gerekiyor. Misafirlerin geri dönüşlerini de sağlıyorlar. Misafirler otelden alınarak hava alanına götürüyorlar. Böylece hizmeti iki yönlü sağlamış oluyorlar.

Farklı Transfer Hizmetleri Seçebilirsiniz

Ekonomik durumunuza ve ihtiyacınıza göre farklı Alanya to otel transfer hizmetleri sunuluyor.

Ekonomik (Shuttle) transferler; Sadece transfer ihtiyacının karşılanmasını isteyen kişi veya grupların tercih ettiği uygulamadır. İhtiyaca göre Seden veya minivan tarzı araçla, transfer işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ekonomik transferinizi paylaşımlı olarak yapıyorsunuz. Böylece transferiniz daha uygun fiyata gelmiş oluyor. Uçağa biniş veya iniş saatinize bağlı olarak, araç misafirleri toplayıp, hava alanına veya kalacakları otele götürüyor.

Özel transferler; Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, sadece size özel transfer hizmeti sunuyorlar. Özel araç ve şoförünüz hava alanı kapısında sizi karşılıyor. Donanımlı ve konforlu sedan veya minivan araçla transferinizi gerçekleştiriliyor.

Vip transferler; Kendinizi özelin de özeli hissetmek, bir pop sanatçısı veya politikacı havası yaşamak istiyorsanız vip transfer hizmetini seçebilirsiniz. Lüks bir otel odası konforu sunan araçla, dış ortamın gürültü ve sıcağını/soğuğunu çekmeden transferiniz sağlanıyor. Minibar ve televizyon sayesinde, içkinizi yudumlayıp, günün gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Transfer Hizmetleriyle Turistik İlçelere Gidebilirsiniz

Transfer hizmetiniz sadece hava alanı ve otelle sınırlı değildir. Alanya ve ilçeleri turizm merkezi olduğundan, iş stresini ve günün yorgunluğunu atmak için sahil beldelerine gitmek isteyebilirsiniz.

Side, Manavgat, Mahmutlar, hatta Belek ve Kemer sahillerine gidebilirsiniz. Transfer hizmetinin verdiği güvenlik ve konfor sayesinde, konaklayacağınız yere götürülüyorsunuz.

Yaz döneminde Alanya ve ilçelerinde aşırı sıcakla birlikte yoğun insan ve araç trafiği yaşanıyor. Son derece donanımlı, bütün ihtiyaçlarınıza yanıt veren araçla, sıcağı ve trafik yoğunluğunu çekmeden transfer edilmenin rahatlığını yaşıyorsunuz.

Transfer Hizmetlerinin Sunduğu Avantajlar

– Birçok yolcunun en büyük sıkıntısı havaalanında bekleme süresidir. Transfer hizmeti sunan şirketlerle bu beklentiniz minimum seviyeye iniyor.

– Herhangi bir değişiklikten dolayı rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. 24 saat öncesinde rezervasyonunuzu iptal ettirdiğinizde ödediğiniz peşinat size geri ödeniyor.

– Havaalanında veya otel önünde araç beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Firmaların sunduğu Alanya airport to otel transfer hizmeti sayesinde, dakik hizmet alıyorsunuz.

– Valiz taşıma probleminiz bulunmuyor. Eşyalarınız görevli personel tarafından taşınıyor. Siz sadece aracınıza kurulup, rahatlığın keyfini çıkarıyorsunuz.

– Son model, klimalı, donanımlı, sınırsız wi-fi ve ikramlı araçlarla transferleriniz sağlanıyor.

– Transfer hizmetleri hakkında 7/24 canlı yardım alabilirsiniz.

– Ofisten veya internet sitesinden anlaştığınız fiyat geçerlidir. Transfer esnasında sizi sürpriz fiyatlar beklemiyor. Olası uçak rötarlarında ekstra ücret ödemiyorsunuz. Ödediğiniz/ödeyeceğiniz fiyatlar her şey dâhil kapsamındadır.

Transfer Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

İnternetin sağladığı kolaylık ve rahatlık sayesinde, oturduğunuz yerden transfer hizmetinizi rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gerekli bilgileri, bineceğini/ineceğiniz saati ve transfer türünüzü seçmeniz yeterlidir. İster rezervasyon yaptırın isterseniz ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçaktan iniş saatinize göre adınız-soyadınız yazılı bir tabelayla görevli personel sizi havaalanında karşılayacaktır. Herhangi bir aksilik durumunda, görevli personelle karşılaşamazsanız size verilen telefon numarasını arayarak durumu bildirebilirsiniz.

Görevli personel sizi karşılayıp, aracınıza götürüyor. Güvenli ve konforlu şekilde kalacağınız otele götürüyor. Aynı şekilde dönüş gün ve saatinde otel önünde sizi bekliyor. Belirtilen saatte, havaalanında olmanızı sağlıyor.

Havaalanında Bulunan Şubelerle de İrtibata Geçebilirsiniz

İnternetten rezervasyon ya da satın alma işlemiyle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Ani bir gelişmeyle uçağa binmek zorunda da kalabilirsiniz. İndiğinizde toplu taşıma araçlarıyla veya taksi aramakla uğraşmanız gerekmiyor.

Havaalanı içinde transfer hizmeti sunan firmaların ofisleri bulunuyor. Bunlardan birini seçerek transfer hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Transfer seçeneğinizi ve zamanı belirleyip, ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz.

Rezervasyon Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

Antalya Otel Transfer

Antalya Otel Transfer

Transfer hizmeti, şoförlü araç kiralama hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Konforlu ve ful özelliklere sahip araçlar vip tarzıdır. Konforun en üst seviyesinde yer toplu taşıma araçlarımız, kafile ve grup karşılama işlemlerinde Antalya Otel Transfer hizmeti tercih edilmektedir.

 Araçlar Lüks ve Konforlu

Servet değerindeki lüks ve konforlu araçlarımız vip tarzındadır. Vip tarzı araçlar, sıradan olmayan ve özel iç dizayna sahip araçlardır. Karşılıklı deri koltuklar özel dizayn edilmiştir. Temizlik işlemi düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu araçlara ait zorunlu sigorta, MTV ve sanayi bakımları Antalya Otel Transfer firmamız tarafından periyodik bir şekilde takip edilmektedir.

Vip tarzı lüks araçlarımızı kiralayan müşterilerimiz, sadece kira ücreti ödemektedir. Gidiş, gidiş-dönüş ve havalimanı kategorisinde gerçekleştirilen transfer hizmetinde, mesafe ve araç modeli fiyatı belirleyen konular içerisinde yer almaktadır. Kiralama işlemlerinde trafik cezaları, geçiş ücretleri ve benzeri masraflar firmamız aittir. Araç kullanımı ile ilgili bütün sorumluluk şoförlerimize aittir.

 Havalimanı Transfer

Toplu taşıma kategorisindeki lüks ve konforlu vip tarzı araçlarımız, turist karşılama hizmeti için ideal bir seçenektir. Görgü kuralları konusunda eğitimli olan şoförlerimiz, turist kafilesini taşıyan uçağın iniş saatinden önce havalimanında hazır bulunmaktadır. Karşılama işleminde pankart sistemi tercih edilmektedir. Her dilde ‘hoş geldiniz’ pankartı hazırlanabilir. Ayrıca özel karşılama merasimi konusunda da firmamız güncel çözüm seçenekleri sunmaktadır. Antalya to hotel aramalarında firmamız ilk sıralarda yer almaktadır.

Hizmet programımız sadece turistleri kapsamamaktadır. İş dünyasında ve sosyal hayatta, misafir karşılama hizmeti için 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Antalya to hotel hizmeti için aradığınız araç seçenekleri sitemizde sizleri bekliyor.

 Şoförlerimiz Deneyimlidir

Konforun zirvesinde olan ve özel tasarlanan araçlarımız, bu konuda deneyimli şoför ekiplerimize emanettir. Src ve Psiko-teknik belgelerine sahip şoförlerimiz, kötü hava koşullarında güvenli araç kullanımı konusunda profesyoneldir.

Misafir karşılama, misafiri buyur etme ve sohbet etme konusunda görgü kurallarına uygun şekilde hareket eden şoförlerimiz, trafiğin yoğun olmadığı yolları tercih etmektedir. Elemanlarımız trafik kurallarına uymaktadır ve bu konuda titiz davranmaktadır. Antalya airport to hotel araç filomuz, sürekli güncellenmektedir.

Yaz aylarında turizmin canlanması ile birlikte Antalya turizmi canlanmaktadır. Özellikle yurt dışından gelen turist sayısında artış yaşanmaktadır. Turist karşılama hizmetinde erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 Siz Keyfinize Bakın

Yolculuk boyunca, aracı güvenli bir şekilde kullanan şoförlerimiz, güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli ve tecrübelidir. Havalimanından veya adresten alınan misafirleriniz, yolculuk boyunca arka koltukta yolcuğun keyfini çıkarmaktadır. Özel süspansiyonlu ve özel döşemeli araçlarımızda, klima ve ısıtma sistemleri özeldir. Sıcak havada klima, soğuk havada ısıtma sistemleri, rahat ve konforlu bir yolculuk için özel tasarlanmıştır. Antalya airport to hotel araçlarımızda aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır.

Uçaktan indikten sonra özel şoförlü vip tarzı araçlarımız, istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ve diğer klasik ulaşım seçenekleriyle yolculuk, transfer hizmeti kadar keyif vermez. Ayrıca adres arama, bagaj taşıma ve benzeri problemler transfer hizmetinde yaşanmaz.

 Çalışma Saatlerimizi Siz Belirleyin

Profesyonel şoför kadrosu ile hizmet veren firmamız, çalışma saatlerini sizin isteğiniz doğrultusunda belirlemektedir. Havalimanı karşılama hizmetinde uçağın iniş saati kaç olursa olsun, transfer ekibimiz o saatte hazır bulunmaktadır. Günün her saatinde özel karşılama hizmeti sunan firmamız, istediğiniz zaman istediğiniz adrese araç göndermektedir.

 Güvenli Transfer Hizmeti İçin Doğru Adrestesiniz

Olumsuz hava koşullarında güvenli araç kullanımı en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Her türlü olumsuz hava koşullarında, şoförlerimiz alınması gereken bütün tedbirleri almaktadır. Yola çıkmadan önce yol durumu raporlarını inceleyen elemanlarımız, en güvenli yolları tercih etmektedir. Trafik kazaları, yol çalışmaları ve benzeri problemler dikkate alınarak transfer hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda profesyonel çözüm seçeneklerini tercih ediyoruz. Şehir içi transfer hizmetinin yanı sıra şehirler arası transfer hizmeti konusunda da çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Taşıma hizmeti esnasında çıkabilecek olumsuzlukları anlık çözüme kavuşturan firmamız, gerektiği zaman takviye araç temin edebilmektedir. Transfer hizmetinde meydana gelen olumsuzluklar konusunda tecrübeli olan firma elemanlarımız, çözüm odaklı hareket etmektedir.

Karşılama merasimi konusunda deneyimli elemanlarımız, yabancı dil bilmektedir. Antalya Otel Transfer hizmeti konusunda firmamızı yılın her gününde arayabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistleri havalimanında karşılayan şoförlerimiz, nezaket kuralları çerçevesinde hareket etmektedir.

Rezervasyon Yapmak için Tıklayın…

İletişim için Tıklayın…

 

Side Transfer 7/24

Side Transfer 7/24

Bir aracı paylaşarak bir veya daha fazla misafirin transfer edilmesi ekonomik Side transfer 7/24 olarak adlandırılır. Tatile uçakla ulaştıktan sonra, bölge ve mülk arasındaki yolculuğunuz deneyimli bir transfer ekibinden konforlu araçlar ile sağlanır. Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir havaalanlarından özel ve ekonomik transfer hizmetleri sunmaktadır. Özel bir transferle, araç kişi sayısına bağlı olarak yalnızca size tahsis edilir. Ekonomik bir mekik, özel bir transfer hizmetinden daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Her iki seçenek de garantili bir araç değildir.

 Şoförlü Araç Kiralama

Ziyaret etmek istediğiniz bir yer, bir alışveriş merkezi veya kullanmayı planladığınız bir etkinliğiniz varsa, en iyi ulaşım hizmetini almak için şoförlü araç kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Size otelden uzakta bir sürücü ile araç kiralama, yolculuk sırasında ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sağladığımız otele geri döneceğiz.

Nakliye herhangi bir zamanda serbestçe hareket edebilir. Seyahatinizin varış noktasını ve aracını seçme konusunda yardım almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve tüm planlamayı kendiniz yapabilirsiniz. Araç kiralama hizmetimizin bir parçası olarak kiralayabileceğiniz araç markaları ve modelleri Side transfer 7/24 bünyesinde tanıyabilirsiniz.

Günde, haftada veya ayda bir kiralama seçeneği ile Side vip transfer ile oto kiralama hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızdan herhangi birini şoförsüz kiralayabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama hizmetimiz sadece Side ve Manavgat yöresinde yaşayan tatilciler için geçerlidir.

 Antalya Havalimanı Side Araç Transfer Hizmetleri

Antalya Side Havalimanı, uzun yıllardan beri Antalya Havalimanı’nın kuruluşundan bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir Side vip transfer hizmetleri sayesinde en çok tercih edilen lider şirketlerden biridir. Side’de Antalya iline bağlı şirketler ile transfer konusunda konforlu bir hizmet alabilirsiniz.

Antalya Havalimanından Side Otellerine transfer hizmeti veren Antalya Havalimanı Side Transfer, Side’deki deneyimli personel kadrosu ve havaalanındaki en son otoparkın yardımı ile Antalya Havaalanından Side otellerine transfer hizmeti veriyor. Antalya Havalimanı transfer şirketlerinin aksine, günün herhangi bir saatinde veya hafta sonları havaalanı transfer hizmeti sunan Side shuttle şirketi, Side ve diğer tatilcilerde yerli ve yabancı tatilcilerden teşekkür mesajları almaktan mutluluk duymaktadır.

 Antalya Havalimanı Transferi

Antalya Side havalimanındaki diğer transfer şirketlerinin aksine, deneyimli havalimanı transfer kadrosu ile Antalya Side havalimanından Antalya’ya transfer hizmeti sunmaktadır. Müşterilerine hatasız bir politika ile hizmet vermektedir ve aynı zamanda Antalya Havalimanındaki transfer şirketlerinin aksine müşterilerine kaliteli iç Side shuttle hizmeti sunmaktadır.

 VIP Transfer Hizmet Şartları

VIP Transfer ile Antalya Havalimanı Transferi Müşterilerine uygun havalimanı transfer hizmeti veren Antalya Havalimanı Side airport transfer şirketi, kuruluşu sayesinde Antalya’daki en profesyonel havalimanı transfer şirketidir. Bu nedenle, Antalya Havalimanı’nda hizmet veren diğer transfer şirketleri tarafından değer verilen Antalya Havalimanı, müşterilerinden tam not almaktan gurur duyuyor.

Antalya Havaalanına transfer hizmeti için önceden randevu almak gerekir. Antalya Havalimanından havalimanına transfer hizmeti veren Side airport transfer şirketi, Antalya Havaalanından tüm turistik bölgelere en iyi fiyatlarla transfer hizmeti sunuyor. Bu hizmet, Side’deki yerli ve yabancı tatil severler için bu özelliğinden dolayı Antalya Havalimanı’ndaki taksi şirketlerine göre tercih edilmektedir.

 Antalya Side Havalimanı Otel Transferi

Side otel transfer hizmetlerinde hizmet kalitesinden ödün vermeyen Antalya Havalimanı Side transfer şirketi, Antalya Havalimanı’ndan Antalya’nın tüm bölgelerine ücretsiz olarak çevrimiçi rezervasyon hizmeti vermektedir. Antalya Havalimanı Side transfer şirketi web sitesine bir kişi tarafından veya seçtiğiniz ailenizle birlikte yalnızca  Side transfer 7/24 hotel transfer rezervasyonu yapılabilir, ayrıca Antalya Havalimanı’ndan çevrimiçi müşteri destek departmanı ile istediğini otele gidebilirsiniz. Merkeze ve diğer Havaalanı Tarafı Dinlenme Merkezleri’ne transfer fiyat bilgileri alabilirsiniz ve özel durumlarınızı doğrudan çevrimiçi destek ekibimizden rapor edebilirsiniz.

 VIP Mercedes Sprinter Minibüs İle Hizmet

Vip kiralama Mercedes Sprinter bir sürücü ile yapılabilir. Antalya şehrimizdeki Antalya ve Gazipaşa havalimanlarına rahat bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Vip Minibüs kiralama servisini kullanın. Minibüs kiralama Ultra Vip en çok tercih edilen markalardan biridir. Vip Mercedes Sprinter minibüsleri 10 taneye kadar yolcu taşımayı mümkün kılıyor. Tüm koltuklar deriden yapılmıştır ve müşteri rahatlığına göre uyarlanmıştır. Araba çift klima, buzdolabı ve 220V ile donatılmıştır. Lüks sandalyelerle seyahat eden gruplar, televizyon izlemenin ve internette sörf yapmanın tadını Side hotel transfer içinde çıkarabilirler. Arabada internet de vardır.

Side Transfer 7/24

Rezervasyon yapmak için tıklayınız …

İletişim İçin Tıklayınız …

 

Side Tatil Kiralama

Side Tatil Kiralama

Side Tatil Kiralama; Tarihi yerleriyle öne çıkan Side kiralık apart arayanlar için ideal konaklama mekanlarından oluşuyor. Side Antik Tiyatro başta olmak üzere; kültür turizminden vazgeçemeyenler için pek çok fırsatı sunmaya devam eden eşsiz nitelikleriyle her anlamda gerçekten de öne çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerek.

Günlük veya haftalık seçeneklerle 1+1 veya 2+1 seçenekleriyle çift kişilik ya da üç kişilik kapasiteye sahip apart içerisinde düzenli yaşam sizi bekliyor.

Side Tatil Kiralama

İçerisinde Amerikan tipi mutfak, dayalı döşeli yatak odası, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, saç kurutma makinesi, klima sistemi, buzdolabı kısaca bir evden beklenen her şeyi bulabileceğiniz ideal konaklama ayrıcalığı sunulmakta. İşte yer verilen tüm bu özelliklerinden hareketle son derece kusursuz imkanlarda konaklama garantisinin her halükarda sizi bekleyenler arasındaki yerini korumaya devam ettiği kesinlikle üzerinde durulacak nokta olarak karşımıza çıkar.

Tüm bu özellikleri bağlamında aktarıldığı zaman her halükarda sizlerin eşsiz konaklama avantajından yararlanarak tamamen sıra dışı profesyonellikte konaklama ayrıcalığını burada bulmanız mümkün kılınan nitelikler arasındaki yerini koruyor.

Denize Sıfır Birbirinden Lüks Villalar

Villalar tatilciler için artık günümüzde Side kiralık apart olarak daha çok öne çıkmaya başladı. Çünkü müstakil konaklama tercih edenler ve tamamen kendine ait bir yaşam alanı oluşturmak isteyenler için; denize sıfır Akdeniz manzarası ve deniz meltemlerinin püfür püfür esen meltemleri eşliğinde size eşsiz side kiralık villa ayrıcalığı sunuyor. Üstelik içerisinde suya doyacağınız ve de tamamen ücretsiz aquapark alanı mevcut. 100 m² alanıyla her açıdan tatilcilerin mutlaka uğrak yerleri arasında en çok tercih ettikleri villa seçenekleri günlük – haftalık konaklama arayanlar için en çok tercih edilen yerlerden birisini meydana getiriyor. İşte tüm bu özelliklerine dayanarak; değerlendirildiği zaman son derece sıra dışı konaklama ayrıcalığıyla tatile çıkma avantajının sizi bekleyen nitelikler arasındaki yerini korumaya devam ettiği her halükarda önem teşkil etmektedir. Bu da fark yaratan tatil anlamına gelir. İçerisinde SPA merkezinden barbekü alanına, golf sahasından futbol sahasına, çocuk kulübünden diskosuna varıncaya dek her şey var.

En Özel Butik Otelde Akdeniz Manzaralı Tatil

Butik oteller tatilcilerin son zamanlarda standart otellere göre daha çok tercih ettikleri yerlerden birisi olmaya başladı. Bunun nedeni ise side kiralık otel arayanların doğayla baş başa kalabilecekleri veya tarihi bir yapının içerisinde konaklama ayrıcalığı bulabilecekleri konaklama istemesidir. İşte bu durumdan hareket edildiği zaman her halükarda sizler için sıra dışı konaklama ayrıcalığıyla gerçekten de kusursuz hizmete yer verildiğini dikkate almamız gerekir. Bunun yanı sıra Akdeniz mutfak kültürünün damakta tat bırakan tadına; doyulmaz lezzetlerini de yine butik otel konforunda tatma imkanı sizi bekliyor olacak. SPA merkezinden her odada ücretsiz wifi internet, uydu yayını, led tv, saç kurutma, mini bar yer alır.

Geniş teras alanıyla Akdeniz’in eşsiz manzarasını seyrederken öbür yandan yine tarihi amfitiyatroyu da izleme imkanına kavuşacaksınız. Yer verilen tüm bu özellikleri çerçevesinde butik otelde konaklama trend konaklama ayrıcalıkları arasında yer almaya başladı. Üstelik 1 günlük – 7 günlük aralığında konaklama ayrıcalığıyla dört dörtlük konaklama fırsatına anında şahitlik edebilirsiniz.

Bütün Olanaklarda Ekonomik Tatil Avantajı

 • SPA
 • Disko
 • Çocuk kulübü (6-12 yaş)
 • Futbol, basketbol, voleybol, tenis sahaları
 • Animasyon gösterileri ve diğer gece etkinlikleri
 • Konserler
 • Tiyatro ve sinema
 • Tarihi amfiyatroda etkinlikler
 • Olimpik yüzme havuzu
 • Barbekü
 • A la carte restoran alanı
 • Açık büfe restoran
 • Kütüphane

ve daha birçok seçeneklerle side tatil kiralama imkanlarına yer verilerek tamamen ayrıcalık sunmaya devam eden; konaklama fırsatlarının sizleri bekleyen niteliklerden birisi olmaya devam ettiğini dikkate almamız gerekir.

İşte yer verilen tüm bu kriterler neticesinde sizlerin de tamamen eşsiz konaklama fırsatlarını yerinden yakalaması mümkün kılınan yerlerden birisi olarak her halükarda söylenecek nitelikler arasında bulunur. İşte ortada duran tüm bu imkanlara dayanarak her halükarda dört dörtlük tatil avantajının sizi bekleyen özelliklerden birisi olmaya devam ettiğini kesinlikle ele almak gerekecektir. Bütün bu özellikleri çerçevesinde değerlendirilirse; her anlamda tüm bu eşsiz fırsatlar içerisinde tatil yapma ayrıcalığının sizi bekleyen fırsatlardan birisi olmaya devam ettiğini gerçekten kesinlikle dile getirmemiz gerekiyor. Bu da önemini bir kere daha meydana getirmeye devam eden hususiyet olarak her anlamda aktarılması gereken yaklaşım tarzlarından biri olarak önemini bir kere daha meydana getiren nitelikler arasında değerlendirilmelidir.

Side Tatil Kiralama

Kiralık Listesi için Tıklayın…

Mülkünüzü Kiraya vermek için Tıklayın…

İletişim Adreslerimiz için Tıklayın…

Belek Kiralık Tatil Evi

Belek Kiralık Tatil Evi

Belek Kiralık Tatil Evi ; Türkiye’nin en çok tercih edilen turizm merkezlerinde Belek kiralık residence eşsiz konaklama ayrıcalığını sunmaya devam ediyor.

Rezidans içerisinde konaklamak adına tüm konforlar düşünülmüş olup kablosuz İnternet erişiminden mini bar, saç kurutma makinesinden lcd televizyona, spa merkezinden spor merkezlerine varıncaya kadar her açıdan kültürel/sanatsal ve de sportif etkinlikleriniz için son derece özel konaklama imkanına yer verir. İşte tüm bu nitelikleri açısından konfordan ödün vermeksizin her halükarda sıra dışı konaklama ayrıcalığı sizi bekliyor.

Üstelik Akdeniz’in masmavi manzarasında sevdiklerinizle asla unutamayacağınız sıra dışı kahvaltı ya da akşam yemeklerinde her anlamda bir araya gelme ayrıcalığı sizi bekleyen özellikler arasında yer alır. İşte yer verilen tüm bu kriterler bağlamında değerlendirildiği zaman dört dörtlük kaliteden taviz verilmeyen eşsiz yenilikler ışığında konaklama ayrıcalığının sizi bekleyen özellikler arasındaki yerini koruduğunu kesin olarak dikkate almak gerekecektir. Bu özellikleri ışığında değerlendirilirse her yönden sıra dışı konaklama garantisine yer verilerek hareket edildiği ortada duran nitelik arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

3 Kişilik 1+1 Villa Seçenekleri

En nezih semtte sizin için her şeyin düşünüldüğü Belek kiralık residence imkanlarıyla ve de yine belek kiralık villa olanaklarına dayanarak dört dörtlük her şey dâhil tatil imkanına yer veriliyor.

Villaların içerisinde sizin için ücretsiz aquapark alanı bulunurken 3 kişilik kapasitede 1+1 özellikte tam 100 m² özelliğiyle karşımıza çıkıyor.

İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman fark yaratan konaklama ayrıcalığıyla harekete yer verilmeye devam edildiği önemini bir kere daha meydana getiren yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor. İşte tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirilirse son derece lüks seçenekleriyle sıra dışı konforda konaklama garantisinin sizi beklediğini her halükarda ele almamız gerekmektedir. Bu özelliklerine ilişkin olarak aktarıldığı zaman dört dörtlük konaklama ayrıcalığıyla villada yaşam sizi de çağırıyor. İster günlük ister haftalık kiralama seçenekleri sunulan bu villada balayı tatilinizi veya yaz tatilinizi siz de ultra lüks seçenekler içerisinde anında gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Açık – kapalı yüzme havuzu seçenekleri ve spa merkezi bulunan villada sıra dışı konaklama ayrıcalığı yaşayın.

Butik Otelde Ezber Bozan Rahatlık

Samimi ev ortamı tarzında hazırlanmış butik otel konsepti sizin için her şeyi düşünerek dört dörtlük konaklama imkanına yer veriyor. Ezberleri tamamen alt üst edecek dört dörtlük konaklama ayrıcalığı sunmaya devam eden belek kiralık otel spa merkezi, açık – kapalı yüzme havuzu, ücretsiz aquaparkı, ücretsiz spor merkezleriyle ve Akdeniz kültürünün birbirinden lezzetli mutfak kültürüyle karşınızda. Bütün bu imkanları açısından yer verildiği zaman her anlamda sıra dışı konaklamanın farkını yakından görebileceğiniz tamamen eşsiz konaklama imkanına yer verilmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri çerçevesinde aktarıldığı zaman her halükarda son derece kaliteli ve eşsiz konaklama ayrıcalığıyla her anlamda beklentileri karşılayan konaklamanın sizi beklediği ortada duran yaklaşım arasındaki yerini korumaya devam eder.

Öte yandan butik otel içerisinde vintage veya retro dekorasyon seçenekleriyle odalarınız günlük olarak hijyenik koşullarda temizlenerek sizin için konforun yanında dört dörtlük hijyenik konaklama imkanı yer verildiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekir.

Manzarasıyla Göz Dolduran Zarif Konaklama

Alanya Kalesi bir yandan Akdeniz manzarası bir yandan belek tatil kiralama konforunda muhteşem tatile hazır olun.

Belek Kiralık Tatil Evi

Alanya Group

İster balayı tatiliniz isterseniz rutin olarak planladığınız tatiliniz için muhteşem manzarasıyla gerçekten de dikkat çeken tatil otelleri günlük ya da 7 günlük (1 haftalık) seçenekleriyle karşımıza çıkar.

İşte tüm bu özellikleri neticesinde aktarıldığı zaman önemini bir kere daha meydana getiren nitelikleri olarak son derece önemini ortaya koyarak karşımıza çıktığını elde etmemiz gerekecektir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri bağlamında kusursuz tatil olanaklarından anında yararlanma ayrıcalığı sizi bekliyor olacaktır. Bu da her halükarda son derece önem teşkil eden nitelik olarak mutlak surette aktarılacak konulardan birisi olmaya devam eder. Bütün bu nitelikleri açısından manzarasıyla göz dolduran tamamen sıra dışı konaklama seçenekleriyle siz de evinizdeki konfor ve rahatlığı görebilecek ve Akdeniz mutfağının birbirinden leziz yemeklerini de butik otel farkıyla tadabilme imkanı bulacaksınız. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde yer verilirse son derece dikkate değer nitelik olarak kendini gösterdiğini her halükarda dikkate almak mümkün kılınan özellikler arasındaki yerini korur.

Kiralık Mülkleri Görmek İçin Tıklayın… 

Mülkünüzü Kiraya vermek için Tıklayın…

Danışmanlarımızla iletişim kurmak için Tıklayın…