Antalya Tatil Turları

Antalya Tatil Turları

Antalya Tatil Turları; Antalya’nın turizm cenneti olduğu bilinen bir gerçektir. Çeşitli seyahat seçenekleri ile sahil, şelale, nehir, deniz gibi turistleri cezbeden güzellikleri bulunur. Yıllar boyunca dünyanın hemen hemen her ülkesinden turist kabul eden Antalya’da, tatil turları için acentelerin hizmetleri yer almaktadır. Peki bu turizm cenneti Antalya’da tatil bölgeleri neresi? Tatil turları hakkında önemli bilgiler neler?

Antalya’nın Tatil Turları

Antalya’nın denizden ibaret olmadığı bilinmelidir. Doğal, kültürel alanları, yaylaları, mimari yapıları, gibi detaylar Antalya’da turizmi canlandıran unsurlar olmaktadır. O kadar çarpıcı manzaraları vardır ki, büyüleyici etkisi denizden fazladır. Örneğin şelaleler; Düden Şelalesi, Karpuzkaldıran Şelalesi, Sapadere Şelalesi gibi. Özellikle Sapadere Şelalesi su sporu tutkunları için ideal merkezdir. Çoğu insana göre tehlikeli olduğuna dikkat çekilse de özellikle rafting tutkunları için sık sık Sapadere Şelalesi tercih edilmektedir. Antalya’nın diğer göz alıcı tatil bölgeleriyse; tatil turunun imkanları ile birlikte ayrıcalıklı fırsat olarak gözler önüne sermektedir.

 • Kent Merkezi:

Kent merkezi muhakkak ilk başta gezilmesi gereken bölgedir. Kültürel yapıları, gece hayatı, merkeze çok yakın plajları, cafe, restoran, barları gibi. Kent merkezine canlılık katan detaylar neticesinde mutlaka gezilmeli. Antalya tatil turları için yer alan diğer bölgeler içinse acente hizmeti alınabilir.

 • Kemer:

Deniz keyfini maksimum olanaklarla yaşamak isteyenler için en doğru merkezdir Kemer. Çevrede yer alan konaklama tesisleri sayesinde turistler en iyi şekilde deniz keyfini yaşayabiliyor. Öte yandan Kemer’i tatil bölgesi olarak ayrıcalıklı kılan diğer faktörse gece hayatıdır. Bar ve restoranların gece hayatına yönelik konsepti bulunur.

 • Manavgat:

Antalya tatil bölgesi olarak mutlaka Manavgat’a gidilmelidir. Halihazırda Antalya’nın en büyük ilçelerinden biridir. Turistlerin sık sık ziyaret ettiği bu bölgede trekking, rafting gibi su sporları düzenlenebiliyor. Manavgat nehrinde özel yapılan Antalya bot turu gibi sporlara ek tekne gezileri de düzenlenebiliyor. Manavgat’ı özel kılan tatil bölgesi olmasının bir diğer nedeniyse; Aslanlı Mağarası’dır. Pek çok turistin ilgisini çeken bu mağara ilgi çekiciliği ile yer almaktadır.

 • Finike:

Tarihi yapıları bol bol bulundurması detayı ile bazı kitleyi cezbeden tatil beldesidir Finike. Antalya’da hareketli tatil bölgelerinin aksine daha dingindir. Sakinlik ve huzur arayanlar için farklı farklı tesisleri de bulunur Finike’de. Antalya tatil turları için pek tercih edilmeyen bölge olması, turizme yeni yeni adapte olduğunu göstermektedir.

 • Olympus:

Mimari yapılardan uzak konumu ile sit alanı kabul edilmiş Olympus, turist kesimini ilgisini cezbeden bir tatil yeridir. Temiz hava almak isteyen, gün boyu denize girmek isteyenler için doğru merkezdir Olympus. Sadece sahili ile değil Yanartaş’ı ile de turistlerin ilgi alanına dahil olmaktadır. Olympus’un sönmeyen ateşi olarak bilinen Yanartaş muazzam görüntüye sahiptir.

 • Kaş:

Daha sakin ve dingin olan Kaş, pek çok turist tarafından da bilinmemektedir. Öte yandan konumu itibariyle ulaşılması zor bir yerde yer alması, bölgeye akınla turistin gelmesine de engel olabiliyor. Hareketten uzak sakin bu bölgede dalış sporu da yapılıyor. Hemen karşısında da yunan adası Meis yer alıyor.

 • Uçansu Şelalesi

Tatil beldelerinin arasına sıkışmış olarak yazıda yer alan Uçansu Şelalesi, muhakkak gezilmesi gereken tatil bölgesidir. Kısa süreli kalarak (rafting, bot turu, tekne turu) Toros dağları hizasında yer alan Uçansu şelalesini hissedebilirsiniz.

 • Side:

Finike ile benzer tarihi yapıları yer alır. Ancak Side çok daha ilgi gören beldedir. Turistlerin akın ettiği bu bölgede çok sayıda otelde yer alır. Balayı ve tatil detaylarını otel hizmetleri ile yaşamak isteyenler için Side çoğunlukla tercih edilir. Öte yandan Side, antik kalıntıları bulunan özel bir merkezi yerleşim alanıdır. Antalya tatil bölgesi olarak yer almasının yanı sıra yerleşim bölgesi olarak da merkezi isimdir. Tatil ayrıcalıkları için bütün olanaklara Side’de ulaşılabilmektedir.

 • Kalkan:

Antalya bot turu düzenlenen yerlerden biridir Kalkan. Eski rum evleri ile donatılı bu yerde mimari detaylar da ilgi çekici görünmektedir. Doğal unsurları oldukça merak eden kesim için Kalkan en doğru yerlerden biridir. Koyların farklı renkler ile cezbedici güzellik kazanması, gelen turistlerin neredeyse tamamının ilgi ve odağını çekmeyi başarıyor. Kalkan’ın yakınlarında yer alan Eşen Çayı’nda ise rafting ve kano sporları sıklıkla düzenleniyor.

Antalya Tatil Turları

Tur Rezervasyonu Yapmak için Tıklayın…

Bilgi almak için tıklayın…

Belek Kiralık Tatil Evi

Belek Kiralık Tatil Evi

Belek Kiralık Tatil Evi ; Türkiye’nin en çok tercih edilen turizm merkezlerinde Belek kiralık residence eşsiz konaklama ayrıcalığını sunmaya devam ediyor.

Rezidans içerisinde konaklamak adına tüm konforlar düşünülmüş olup kablosuz İnternet erişiminden mini bar, saç kurutma makinesinden lcd televizyona, spa merkezinden spor merkezlerine varıncaya kadar her açıdan kültürel/sanatsal ve de sportif etkinlikleriniz için son derece özel konaklama imkanına yer verir. İşte tüm bu nitelikleri açısından konfordan ödün vermeksizin her halükarda sıra dışı konaklama ayrıcalığı sizi bekliyor.

Üstelik Akdeniz’in masmavi manzarasında sevdiklerinizle asla unutamayacağınız sıra dışı kahvaltı ya da akşam yemeklerinde her anlamda bir araya gelme ayrıcalığı sizi bekleyen özellikler arasında yer alır. İşte yer verilen tüm bu kriterler bağlamında değerlendirildiği zaman dört dörtlük kaliteden taviz verilmeyen eşsiz yenilikler ışığında konaklama ayrıcalığının sizi bekleyen özellikler arasındaki yerini koruduğunu kesin olarak dikkate almak gerekecektir. Bu özellikleri ışığında değerlendirilirse her yönden sıra dışı konaklama garantisine yer verilerek hareket edildiği ortada duran nitelik arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

3 Kişilik 1+1 Villa Seçenekleri

En nezih semtte sizin için her şeyin düşünüldüğü Belek kiralık residence imkanlarıyla ve de yine belek kiralık villa olanaklarına dayanarak dört dörtlük her şey dâhil tatil imkanına yer veriliyor.

Villaların içerisinde sizin için ücretsiz aquapark alanı bulunurken 3 kişilik kapasitede 1+1 özellikte tam 100 m² özelliğiyle karşımıza çıkıyor.

İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman fark yaratan konaklama ayrıcalığıyla harekete yer verilmeye devam edildiği önemini bir kere daha meydana getiren yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor. İşte tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirilirse son derece lüks seçenekleriyle sıra dışı konforda konaklama garantisinin sizi beklediğini her halükarda ele almamız gerekmektedir. Bu özelliklerine ilişkin olarak aktarıldığı zaman dört dörtlük konaklama ayrıcalığıyla villada yaşam sizi de çağırıyor. İster günlük ister haftalık kiralama seçenekleri sunulan bu villada balayı tatilinizi veya yaz tatilinizi siz de ultra lüks seçenekler içerisinde anında gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Açık – kapalı yüzme havuzu seçenekleri ve spa merkezi bulunan villada sıra dışı konaklama ayrıcalığı yaşayın.

Butik Otelde Ezber Bozan Rahatlık

Samimi ev ortamı tarzında hazırlanmış butik otel konsepti sizin için her şeyi düşünerek dört dörtlük konaklama imkanına yer veriyor. Ezberleri tamamen alt üst edecek dört dörtlük konaklama ayrıcalığı sunmaya devam eden belek kiralık otel spa merkezi, açık – kapalı yüzme havuzu, ücretsiz aquaparkı, ücretsiz spor merkezleriyle ve Akdeniz kültürünün birbirinden lezzetli mutfak kültürüyle karşınızda. Bütün bu imkanları açısından yer verildiği zaman her anlamda sıra dışı konaklamanın farkını yakından görebileceğiniz tamamen eşsiz konaklama imkanına yer verilmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri çerçevesinde aktarıldığı zaman her halükarda son derece kaliteli ve eşsiz konaklama ayrıcalığıyla her anlamda beklentileri karşılayan konaklamanın sizi beklediği ortada duran yaklaşım arasındaki yerini korumaya devam eder.

Öte yandan butik otel içerisinde vintage veya retro dekorasyon seçenekleriyle odalarınız günlük olarak hijyenik koşullarda temizlenerek sizin için konforun yanında dört dörtlük hijyenik konaklama imkanı yer verildiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekir.

Manzarasıyla Göz Dolduran Zarif Konaklama

Alanya Kalesi bir yandan Akdeniz manzarası bir yandan belek tatil kiralama konforunda muhteşem tatile hazır olun.

Belek Kiralık Tatil Evi

Alanya Group

İster balayı tatiliniz isterseniz rutin olarak planladığınız tatiliniz için muhteşem manzarasıyla gerçekten de dikkat çeken tatil otelleri günlük ya da 7 günlük (1 haftalık) seçenekleriyle karşımıza çıkar.

İşte tüm bu özellikleri neticesinde aktarıldığı zaman önemini bir kere daha meydana getiren nitelikleri olarak son derece önemini ortaya koyarak karşımıza çıktığını elde etmemiz gerekecektir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri bağlamında kusursuz tatil olanaklarından anında yararlanma ayrıcalığı sizi bekliyor olacaktır. Bu da her halükarda son derece önem teşkil eden nitelik olarak mutlak surette aktarılacak konulardan birisi olmaya devam eder. Bütün bu nitelikleri açısından manzarasıyla göz dolduran tamamen sıra dışı konaklama seçenekleriyle siz de evinizdeki konfor ve rahatlığı görebilecek ve Akdeniz mutfağının birbirinden leziz yemeklerini de butik otel farkıyla tadabilme imkanı bulacaksınız. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde yer verilirse son derece dikkate değer nitelik olarak kendini gösterdiğini her halükarda dikkate almak mümkün kılınan özellikler arasındaki yerini korur.

Kiralık Mülkleri Görmek İçin Tıklayın… 

Mülkünüzü Kiraya vermek için Tıklayın…

Danışmanlarımızla iletişim kurmak için Tıklayın…

Alanya Tatil Kiralama

Alanya Tatil Kiralama

Alanya Tatil Kiralama ; Lüks olanaklarda Alanya kiralık rezidans sizin için bütün imkanları düşünülerek hazırlandı. Bu özelliğiyle tamamen ayrıcalıklı bir konaklama imkanıyla her anlamda tamamen eşsiz tatil fırsatı sizi bekliyor olacak. Rezidansın içerisinde ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz sınırsız wifi internet erişimi ve LED ekran televizyon yer alıyor.

Öte yandan yine açık havuzuyla sizin muhteşem bir tatilin yanı sıra olmazsa olmaz açık havuzda hem yetişkinler hem de çocuklar için ayrılmış olan özel alanlarda yüzme olanağı bulmanız her halükarda mümkün. Ortada duran tüm bu özelliklerine yer verilirse 100 m²’lik alanda her açıdan dört dörtlük konaklama ayrıcalığını sizler de anında yakalamış olacaksınız. Yer verilen bütün bu kriterlerden hareket edilirse her açıdan eşsiz konaklama garantisi sizi bekliyor olacak. Bu özellikleriyle rezidans ister günlük kiralama isterseniz haftalık olarak kiralama alternatifiyle size özel sunulmaya devam ediliyor. Bütün bu özellikleri çerçevesinde her açıdan kusursuz ayrıcalık taşımaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz ortada duran yaklaşım arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Ücretsiz Aquaparklı Villalar

Yine Alanya kiralık rezidance seçeneklerinin yanı sıra sizin için ücretsiz aquapark alanı bulunan alanya kiralık villa ultra lüks yaşamanız adına gerçekten de her şeye sahip.

 • Sinema salonları
 • LED televizyonlar
 • Profesyonel spor sahaları (futbol, basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi)
 • Dev satranç
 • Spa merkezi
 • Animasyon etkinlikleri
 • 6 – 12 yaş çocuk kulübü
 • Sanat galerisi

ve daha birçok özellikleriyle her anlamda sıra dışı tatil olanakları gerçekten de sizi bekliyor olacak. Üstelik merkeze yürüme mesafesinde yer alması açısından tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılama olanağı sizi bekliyor olacaktır. Bu ortada duran nitelikleri açısından değerlendirilirse her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin lüks konaklama ayrıcalığının gerçekten de sizi bekleyen yenilik arasındaki yerini korumaya devam ettiği ortada durur. Özellikle ücretsiz aquapark ayrıcalığını sunuyor olması her anlamda eşsiz olmaya devam eden nitelikleri açısından değerlendirilirse öne çıkan yenilikleri bir arada tutar. Tüm bu kriterler neticesinde sizler de dört dörtlük villalarda ister günlük ister haftalık konaklama garantisi elde edeceksiniz. Tüm bu nitelikleri açısından yer verilirse öne çıktığını her anlamda dile getirmek gerekecektir.

Tarihi Yer Manzaralı Dört Dörtlük Oteller

Kültür turizmi sevenlere özel tarihi yer manzaralı alanya kiralık otel seçenekleri de yine dikkat çekiyor. Bir yandan masmavi Akdeniz’in eşsiz manzarasını seyre doyarken öte yandan yine gelmiş geçmiş nice medeniyetlerin tarihi tanıkları olarak sizi selamlayan tarihi eserler manzaralı kiralık otellerde sıra dışı bir konaklama imkanı sizi bekliyor.

Butik otel özelliği taşıması açısından tamamen tarihi eserlerin turizme kazandırılmasından hareketle Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı olarak inşa edilmiş olma özelliğiyle fark yaratmaya devam ediyor. İşte butik otel farkına dayanarak sizlerin de tamamen sıra dışı konaklama ayrıcalığını elde etmeniz her halükarda önde gelen nitelikleri olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan Akdeniz mutfağının birbirinden lezzetli damak tatlarını da butik otel konforuyla tatma imkanı gerçekten de sizleri bekliyor. İşte yer verilen tüm bu kriterler açısından değerlendirildiği zaman son derece kaliteden ödün verilmeksizin beklentinin üzerine çıkan niteliği bir arada tuttuğunu her halükarda ele almamız önde gelen nitelik olarak önemini korumaktadır.

alanya kiralık otel

Merkezi Konumda Ultra Lüks Konaklama Fırsatı

Deniz manzaralı ve kültür turizmi yapılacak tarihi yerlere sadece yürüme mesafesinde yer alan alanya tatil kiralama konaklama otelleri butik otel fırsatını sunuyor.

Odalar günlük olarak düzenli aralıklarda temiz tutulup saç kurutma makinesinden şarap soğutucuya kadar her bir ihtiyaç duyduğunuz şeyler düşünülmüş durumda.

Alkol tüketmek istemeyen bireyler için de muhafazakar villa ve otel konaklama seçenekleri mevcut olup bütün imkanlardan anında dört dörtlük yararlanma olanağına yer verilmektedir. İşte tüm bu kriterler çerçevesinde aktarıldığı zaman eşsiz konaklama garantisine yer verilerek önemini bir kere daha meydana getiren nitelikleri açısından kendini gösterdiğini kesin olarak dikkate almamız gerekecektir.

Tüm bu nitelikleri etrafında aktarıldığı zaman tüm imkanlara yer verilerek tamamıyla eşsiz özelliklerde konaklama fırsatının önde gelen nitelikleri bir arada sunduğunu dikkate almamız gerekecektir. Tüm bu nitelikleri açısından her halükarda otel ve villa gibi seçeneklerde eşsiz konaklama garantisinin tamamıyla sizi bekleyen nitelikler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini her halükarda ele almamız önemini bir kere daha ortaya koyan nitelik olarak gerçekten de yer verilmesi gereken nokta olarak karşımıza çıkıyor.

Kiralık Daire – Otel -Villa -Apart – Rezidans Listesi için Tıklayın…

Mülkünüzü Kiraya vermek için Tıklayın…

Alanya Group Tatil Kiralama Blog