Antalya Airport Hotel Transfer

Antalya Havaalanı Otel Transfer

Antalya Havaalanı Otel Transfer; Antalya, Türkiye’nin turizm, kültürel ve ticari şehirlerinden biridir. Özellikle yaz dönemlerinde yoğun şekilde yerli ve yabancı turist akınına uğruyor. Antalya’ya uçakla gelmek isteyenler için araç kiralama hizmetimiz bulunuyor. Araç kiralama sektöründeki deneyimimiz ve profesyonel çalışmamızla Antalya Havaalanı transfer hizmeti sunuyoruz.

Havaalanından şehir merkezine veya kalacağınız otele gitmek için aktarmalarla uğraşmak zorunda değilsiniz. Uçağa binmeden önce veya havaalanı içinde aracınızı kiralayabilirsiniz. Son model araçlarımızla ve deneyimli sürücülerimizle Antalya Havaalanı Otel transferinizi gerçekleştiriyoruz. 7/24 hizmet veren firmamız online rezervasyon yapın indirimleri kaçırmayın.

Antalya Havaalanı Otel Transfer

Havaalanı Transfer Hizmetimiz

Bütün yolcularımıza uçak konforunu yaşatan araçlarımızla Otel transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Her ihtiyacınızı karşılayacak araç filomuzla şehir merkezine ve turistik beldelere transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Araç kiralamanızı sürücülü veya sürücüsüz olarak yapabiliyorsunuz. Yoğun Antalya trafiğinde, araç kullanmak istemeyenlerin ilk tercihi sürücülü araç kiralama hizmetimizdir.

Sürücülü Araç Kiralama Hizmetimiz

İster ailenizle isterseniz tek başınıza gelin, uçak yolculuğundan sonra sıcak Antalya güneşi ve trafiğinde araç kullanmak size zor gelebilir. Ayrıca araç kullanamıyor da olabilirsiniz. Bu durumda profesyonel hizmetimiz devreye giriyor. İhtiyacınıza ve ekonomik tercihinize göre ekonomik veya özel (VIP) transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Ekonomik transfer hizmetimiz; Araç kiralama ücretinin diğer yolcularla paylaşılan bir uygulamamızdır. Donanımlı ve konforlu minibüsümüzle siz ve diğer yolcularımızı havaalanından alıp, kalacağınız yere bırakıyorsunuz. Böylece hem transferinizi uyguna getirmiş hem de hızlı ve güvenli şekilde otelinize gitmiş oluyorsunuz.

Özel (VIP) transfer hizmetimiz; Panelvan, minibüs tarzı özel donanımlı araçlarımızla Antalya Özel transfer hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Sadece size veya ailenize özel aracınızla, şoförünüz sizi havaalanından alıp, kalacağınız yere götürüyor.

Klimalı ve konforlu araçla, Antalya trafiğini ve sıcağını çekmeden yolculuğun tadını çıkarıyorsunuz. Araçta içecek ikramı da bulunuyor. Araçta bulunan mini bardan içeceğinizi alıp yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmetimiz; araç kiralamalarınızı sürücülü yapmak zorunda değilsiniz. Antalya’nın turistik ve tarihi yerlerini ailenizle veya arkadaş grubunuzla gezmek isterseniz, size uygun araçlarımız bulunuyor.

Kişi sayınıza ve ekonomik durumunuza yanıt verecek sedan, hatchback, benzinli ve dizel son model araçlarımız bulunuyor. İnternet sitemizden veya ofislerimizden araç seçiminizi yapabilirsiniz. Antalya havaalanına indiğinizde aracınız sizi bekliyor olacaktır.

Araç Kiralama Hizmetimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Yolculuğunuza başlamadan önce Alanya Group İnternet sitemize giriş yaparak, Transfer rezervasyonu kısmından rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. araç kiralamak için araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Özellikle yaz döneminde yerli ve yabancı misafirler tarafından araçlarımız tercih edildiğinden, araçların uygunluk durumlarını kontrol ediniz.

İhtiyacınızı karşılayacak aracı tespit ettikten sonra, kiralama sürenizi belirtiniz. Aracınızı günlük, haftalık veya aylık kiralama imkanınız bulunuyor. Eğer o tarihte araç uygunsa, ister rezervasyon yaptırın isterseniz ödemeyi gerçekleştirin. Kredi kartınızla veya EFT ile ödemeyi yapabilirsiniz. İsterseniz ücreti, arabayı teslim aldığınızda da ödeyebilirsiniz.

Kiralama ücretlerimiz, internet sayfasında yazdığı gibidir. Daha sonra herhangi bir sürpriz ücretlendirmeyle karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca araçlarımız da internette gördüğünüz gibidir. Kiraladığınız araç, havaalanı çıkışında sizi bekliyor olacaktır.

İletişim için Tıklayın…

0/5 (0 Reviews)

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir