Antalya Araba Kiralama

Antalya Araba Kiralama

Antalya Araba Kiralama ;Gerçekleştirdiğiniz şehir dışı seyahatlerinizde kentimize yaptığınız ziyarette ya da şehir içi araç ihtiyacınızda Antalya kiralık araba seçimine yer açabilirsiniz. Araç kiralama seçimlerinde geniş model seçimlerinin yer aldığı listeden sizi için en uygun olan seçimi araç kiralama ofislerinden, telefon ile ya da internetten gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Car Rental

Antalya kentine gerçekleştirdiğiniz ziyarette ister yurt dışından ister yurt içinden gelmiş olun hava alanında sizi bekleyen aracınız ile kenti doyasıya gezmek ya da gitmeniz gereken noktaya hemen ulaşmanı için Antalya araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Havaalanında teslim alacağınız aracınızı gene havaalanında teslim etmenin de avantajını ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Farklı marka ve modele sahip olan filo içinden gerçekleştireceğiniz seçim sonrasında kiralama sözleşmesini doldurarak dilediğiniz gün kadar aracınızı kiralayabilirsiniz.

Antalya Kiralık Araba Hizmeti

Antalya kiralık araba hizmetini alarak şehir ziyaretinizde daha kısa süre de daha çok yeri görme şansını edinebilirsiniz. İş ya da gezi seyahatlerinizde tercih ettiğiniz kent yurt içi ve yurt dışı turizmi için önemli bir kenttir. Tarihi dokusunun yanı sıra tatil beldesi olması nedeni ile de tercih edilen kent aynı zamanda doğal güzelliklere de sahiptir.

Antalya rent a car hizmetini edinerek hem doğal güzellikleri hem de tarihi mekânları görme imkânını elde edebilirsiniz. Havaalanından teslim alabileceğiniz gibi şehir merkezinde yer alan rent a car ofis ile de iletişime geçerek buradan aracınızı kiralayabilirsiniz.

Antalya Kiralık Araba Hizmetinin Avantajları 

Antalya Araba Kiralama hizmetini alarak kentte gerçekleştireceğiniz ziyaretleri daha kolay ve daha hızlı tamamlayabilirsiniz. İş seyahati için geldiyseniz araç kiralama hizmetinden yararlanarak toplantınız sonrasında şehri gezme şansını da elde edebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz gezilerde sadece doğal ve tarihi mekânları değil kentin cadde ve sokaklarını da gezerek lezzetlerini de tatma şansını yakalamanız mümkün. Araç kiralama hizmeti ile şehir ziyaretiniz boyunca sahip olacağınız bir araca sahip olmanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kenti ziyaretinizin sonlanması durumunda uçak saatinizde kiralık aracınız ile havaalanına giderek teslim işlemini de burada gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle ekstra bir yol kat etmeniz gerekmeden ve zaman kaybı ile karşılaşmadan aracı teslim etme şansınız da bulunur.

Antalya kentimizde ikamet edenlerin araçlarının arızalanması durumunda ya da acil araç ihtiyaçlarında anında kiralık araç hizmetinde yararlanarak avantajlı bir seçime yer açmaları da ayrıcalıklı seçimler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra sadece bireysel alımlar değil şirket için araç kiralama seçimlerine de yer verebilirsiniz. Bu hizmet içinde aynı zamanda şirket için filo araç sistem hizmeti de alarak daha çok araca daha az kiralama bedeli ile sahip olmanın da avantajlarına kavuşulabilir.

Antalya Kiralık Araç Hizmeti Nasıl Alınır?

Antalya araba kirala seçimlerinde istediğiniz araç marka ve model seçiminizi yaparak işleminiz için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız araç kiralama işlemi için araç kiralama ofisi, internet ya da telefon ile rezervasyon gerçekleştirme imkânınız bulunuyor.

Antalya kiralık araç seçimleri arasında tercihinizi yaparak rezervasyonunuzu gerçekleştirmeniz sonrasında aracınız belirttiğiniz gün ve saatte sizi bekler. Aracınızı teslim alabilmek için araç kiralama hizmet sözleşmesini imzalamanız gerekir. Hizmet sözleşmesinin yanı sıra ehliyetiniz, pasaportunuz gibi belgeler de firma tarafından talep edilebilir. Bunun yanı sıra ikinci bir şoför kullanımına yer açılacak ise onun ile ilgili de işlem yapılmalıdır. Bu uygulamaların sonrasında ise kiralama süreniz ile ilgili bilgi alınarak anahtarınız teslim edilir.

Araç kiralama işlemlerinde aracın sigortasının olup olmadığına dikkat etmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra eğer çocuklu iseniz çocuk koltuğunu da araç kiralama firmasından temin etme şansınız bulunuyor.

Araç Kiralama Hizmet Süresi

Araç kiralamalarda en az 24 saat kiralama süresi yer alır. Bunun yanı sıra teslimat ile ilgili olarak ise günlük bazında ya da haftalık olarak işleme yer açılabilir. Ayrıca eğer Antalya kentinde daha uzun bir süre kalacak iseniz aylık olarak da kiralama işlemine yer vermeniz mümkün. Kentte ikamet edenlerde aynı şekilde aracı bu aralıklarda teslim alabilirler. Şirketler tarafından kiralanan filolar da ise şirket ile yapılan anlaşma uyarınca belirlenen süreler baz alınır. Bu seçimler farklı tercihler ile yer alarak sözleşme içine eklenir.

Araba Kiralamak için Tıklayın…

İletişim Adreslerimiz için Tıklayın…

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir