Belek Otel Transfer

Belek Otel Transfer

Belek Otel Transfer; Belek, Antalya’nın turizm beldelerinden biridir. Antalya Havaalanı’na 33,5 km. mesafede bulunması, denizinin muhteşemliği, turistik tesislerin kalitesi beldeyi cazip kılıyor. Uçakla gelen yolcular Belek Otel transfer işlemlerini transfer hizmet firmaları aracılığıyla yapıyorlar.

Belek ve çevresi; golf turizmi, futbol takımları kamp organizasyonu, kamu ve özel sektör  kurumlarının toplantı ve kongre faaliyetleri programlarıyla da ön plana çıkıyor.  Büyük rağbet gören bölgenin kara yolu ulaşımı zahmetli olduğu için buraya gelen yolcuların geneli hava yolunu tercih ediyor.

Sizin de tatil ya da iş için tercihiniz Belek ise Belek airport to Otel transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Son derece lüks araçlarla, eğitimli sürücülerle, stressiz ve ekonomik olarak Belek to Otel transferi yapabilirsiniz.

Belek – Antalya Havalimanı Mesafesi

Belek’e en yakın havalimanı Antalya Havalimanıdır. Belek ile Antalya Havalimanı arası 33,5 kilometredir. Bu mesafeyi transfer araçlarıyla 35 dakikada alıyorsunuz.

Antalya Havalimanından başka Alanya’da da Gazipaşa Havalimanı bulunuyor. Fakat bu hava limanının Belek’e uzaklığı 145 kilometredir. Transfer araçlarıyla bu mesafeyi ortalama 2,5 saatte

alıyorsunuz. Özel durumlar olmadığı müddetçe Antalya Havalimanı kullanılıyor. Fakat nadir de olsa Alanya Hava limanını kullanan yolcular olduğu için transfer hizmetine Alanya da dâhildir.

Transfer Hizmetlerinde Bilmeniz Gerekenler

Havaalanında elinizde valizlerinizle araç aramanın zorluğunu biliyorsunuzdur. Toplu taşıma araçlarıyla veya taksiyle konaklayacağınız yere gitmek uçak konforundan sonra size eziyet gelebilir. Uçak konforunda konaklayacağınız yere ulaştırılmak istiyorsanız Belek otel transfer hizmeti veren firmaları tercih edebilirsiniz.

Transfer hizmeti veren firma seçerken kurumsal ve güvenilir hizmet verenleri seçmeye dikkat ediniz. Dikkatli bir seçim yapmadığınızda transfer süreciniz kötü geçebilir. Seçim yaparken belirli kriterler bulunuyor, bunları göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız, sıkıntılı bir transfer süreci yaşamazsınız.

Transfer hizmetinde araçların önemi;

Yeterli donanıma, konfora sahip olmayan araçlarla transfer edilmek istemezsiniz. Bu nedenle seçiminizi yaparken ihtiyacınız olan araç incelemenizi iyi yapınız.
Kurumsal ve güvenilir Belek airport to otel hizmeti veren firmaların araçları;
-Yeni modeldir. Tamamı konforludur.
-İhtiyaca göre, sedan veya minivan çeşitleri bulunuyor.
-Hepsi klimalıdır.
-Sınırsız wi-fi ve ücretsiz içecek ikramı bulunuyor.

Transfer hizmetinin sağlanması; Firmalar misafirlerinin tercihine göre ekonomik (shuttle), özel ve vip hizmet uyguluyorlar. Kendini özel hissetmek ve yolculuğunu tanımadığı kimselerle paylaşmak istemeyenler özel ve vip hizmetleri tercih ediyorlar. Özel şoförleriyle ve araçlarıyla, içeceklerini yudumlayıp, televizyonlarını izleyerek belek to otel transferinin keyfini çıkarıyorlar.

Ekonomik (shuttle) uygulaması, minivanlarla birkaç misafirin birlikte taşınmasıdır. Transferini uyguna getirmek isteyenlerin tercihidir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken zamanın iyi kullanılmasıdır. Sadece sizin transferiniz sağlanmadığı için diğer misafirlerin de transferleri için zaman harcanması gerekiyor. Otele transferiniz belki fazla sorun olmaz ama otelden havalimanına transferiniz sorun olabilir.

Seçeceğiniz firmayla ekonomik transfer süresini görüşmeniz önemlidir. Uçak kalkış saatini belirttiğinizde otelden kaçta alınacağınız, kaç dakikada havaalanına gideceğiniz önceden planlanması gerekiyor. Aklınızda soru işaretleri ve uçağı kaçırma stresi olmamasını istiyorsanız, profesyonel hizmet veren firmaları seçmenizi tavsiye ederiz. Ekonomik seçeneğini seçseniz bile, zaman kaybı yaşamadan en seri şekilde transferinizi gerçekleştiriyorlar.

Rahat eşya transferi hizmeti;

Seyahatte ve özellikle tatilde eşya taşımak zor gelebilir. Özellikle turistik belde olan Belek’te alacağınız hediyelik eşyalar da ayrı bir yük oluşturuyorlar. Uçakla seyahatte belirli kapasiteden sonrakilerin ücrete tabi olduğunu biliyorsunuz. Bazı transfer hizmeti sunan firmalar da bu uygulamayı kullanabiliyorlar.

Transfer hizmetinizde eşya sürprizi yaşamak istemiyorsanız, rezervasyon yaptırırken bu konuyu da sormayı unutmayınız.

Profesyonel hizmet veren firmalarda eşyanızı araca yerleştirme veya indirme prosedürüyle siz uğraşmıyorsunuz. Görevli personel bunu sizin yerinize yapıyor. Siz sadece araca kurulup, konforlu seyahatin tadını çıkarıyorsunuz.

Güvenli transfer hizmeti; aracı kullanan sürücünün deneyimi, firmanın hizmet anlayışı, aracın fiziki durumu güvenli ve konforlu transferi etkileyen unsurlardır. Türkiye’nin herhangi bir havalimanından 1-2 saatte konforlu bir uçuştan sonra, Belek veya çevre ilçelere hem uzun hem de sıkıntılı transfer edilmek istemezsiniz.

Havaalanından çıkışta sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmaları tercih edebilirsiniz. İster internetten isterseniz havalimanında bulunan ofislerinden araç seçiminizi yapabilirsiniz.

Transfer hizmetinde sürpriz fiyatlarla karşılaşmayın; rezervasyonda veya peşin ödemelerde size sunulan fiyat her şey dahil fiyatıdır. Uçak rötarlarında veya 60 dakikaya kadar kargo bekleme sürecinde herhangi bir ekstra ücret talep edilmiyor. Size verilen fiyatlar araç fiyatlarıdır. Seçeceğiniz araca ve hizmet türüne göre fiyat belirleniyor. Seçeceğiniz araca aile olarak da binseniz sadece araç ücretini ödüyorsunuz.

İletişim için Tıklayın…

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir