Belek Private Transfer

Belek özel transfer

Belek özel transfer; Aileniz ve sevdikleriniz için özel bir karşılama merasimi düşünüyorsanız en iyi seçenek Belek transfer hizmetidir. Turist kafilesi karşılama hizmetinde ve iş dünyasında özel iş adamlarının karşılanmasında, lüks Alanya Group transfer hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. Karşılama işlemlerinde, deneyimli ve tecrübeli havalimanı transfer şoförleri, nezaket kuralları çerçevesinde karşılama hizmeti sunmaktadır. Yolculuğun keyifli geçmesi için gerekli bütün imkanlar araç içerisinde yer almaktadır.

Transfer Ekibi

Müşteri hizmetlerinden şoför ekibine kadar tam kadro çalışan Belek transfer ekibi, sezona en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hareketlenen turizm dünyası, özel transfer hizmetiyle misafirlerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Karşılama hizmetinde yabancı dil bilen elemanlar görev almaktadır. Turist kafilesi özel transfer hizmeti için yabancı dil bilen elemanlar görev almaktadır.

Deneyimli şoför ekibine sahip Belek otel transfer hizmeti, güvenli araç kullanımı konusunda profesyonel şoförlerle çalışmaktadır. Vip tarzı toplu taşıma araçlarının yanı sıra sedan türü araçlar da Belek otel transfer filosunda hizmete hazırdır. Turist kafileleri için özel bir karşılama merasimi düşünüyorsanız, bu kategoride özel tasarlanmış vip tarzı toplu taşıma araçları aradığınız özelliklere sahiptir. Bu araçlarda aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır.

Belek Vip Transfer

Transfer Hizmetinin Avantajları

Lüks araç filosuna sahip transfer hizmeti, diğer ulaşım seçeneklerinden çok daha avantajlı özelliklere sahiptir. Havalimanı transfer hizmetinin en önemli avantajı şoförlü olmasıdır. Ayrıca aracın sıra dışı lüks özelliklere sahip olması da önemli bir farktır. Havalimanı transfer hizmetinin avantajları şu şekildedir:

1- Aracı kullanan şoförlerin maaşları ve diğer masrafları firmaya aittir.

2- Transfer aracının vergisi, sigortası, sanayi masrafları ve kaskosu firmaya aittir.

3- Transfer aracını özel şoförler kullandığı için, trafik sorunu ile karşılaşmıyorsunuz.

4- Günün her saatinde bu Alanya Group transfer hizmeti talep edebilirsiniz.

Özel karşılama merasiminin yanı sıra lüks araçlarla yolculuk imkanı sunan Belek özel transfer hizmeti, tercih edilen araç modeli ve taşıma mesafesi kategorisinde ücretlendirilmektedir.

7/24 Transfer

Havalimanı transfer ve adresten adrese Belek özel transfer hizmetinde belirli bir mesai saati yoktur. Misafirinizin uçağı saat kaçta havalimanına inerse insin, Belek otel transfer ekibi o saatten önce çıkış bölümünde hazır beklemektedir. Ayrıca özel misafirlerin karşılanması veya adresten adrese taşınması gibi konularda 7/24 çözüm üretilmektedir.

Özel Vip Tarzı Araçlar 

Toplu taşıma ve sedan kategorisinde özel tasarlanan vip tarzı araçlar, sıra dışı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Belek özel transfer hizmetinde kullanılan araçlar, full özelliklere sahiptir. Bu hizmetin en önemli özelliği, konfordur.

Bu hizmete özel tasarlanan araçların vergisi, sigortası ve sanayi masrafları firmaya aittir. Kasko masrafının yanı sıra şoförün bütün masrafı da yine firmaya aittir. Belek otel transfer hizmetinde, kiralama işlemi gerçekleştiren şahıs veya firmalar, sadece kira ücretini ödemektedir. Trafik cezaları ve diğer cezalar aracı kullanan şoförün sorumluluğundadır. Misafir, arka koltukta yolculuğun keyfini çıkarmaktadır.

İletişim

0/5 (0 Reviews)

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir