Land Of Legends Otel Transfer

Land Of Legends Otel Transfer

Land Of Legends Otel Transfer; Alanya, sadece Akdeniz Bölgesi’nin değil Türkiye’nin önde gelen turizm merkezlerinden biridir. Mavi bayraklı plajlarıyla, tarihi dokusu ve kültürüyle yerli ve yabancı turistlerin gözdesidir. Özellikle yaz döneminde yoğun turist akınına uğramaktadır. Siz de yaz döneminde Alanya’da iş, ziyaret veya tatil planlıyorsanız havalimanı transfer hizmetiyle istediğiniz yere hızlı ve konforlu şekilde gidebilirsiniz.

Antalya’da(AYT) ve  Gazipaşa(GZP) da Havalimanı bulunuyor. Havaalanından ilçe merkezine veya diğer lokasyonlara havalimanı transfer yapabiliyorsunuz. Bu konuda birkaç seçeneğiniz bulunuyor. Havaalanı otobüsüyle şehir merkezine aktarma yapabiliyorsunuz. İsterseniz Taksi kiralayarak da istediğiniz yere gidebilirsiniz. Fakat bunlarla uğraşmak yerine alanya group Transfer kiralama hizmetini kullanabilirsiniz.

Modern ve Kaliteli Araç Kiralama Çözümleri

Firmamızın Antalya Havalimanı (AYT) havaalanı içinde Transfer kiralama ve araç kiralama ofisi bulunuyor. Orta, lüks, SUV, minibüs gruplarında onlarca araçlarla her türlü ihtiyacınıza ve ekonomik durumunuza hitap ediyorlar. Firmamızın İnternet sitesinden kolayca rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Havaalanında araç kiralama işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız, uçağa binmeden önce İnternet sitemiz den aracınızı kiralayabilirsiniz. Havaalanına saat kaçta inerseniz inin 7/24 transfer hizmeti avantajıyla aracınız havaalanı çıkışında sizi bekliyor olacaktır.

Araç Kiralama Hizmetleri Çeşitleri

Firmamızın araç kiralama hizmetlerinde ekonomik, VIP, şoförlü/şoförsüz, günlük-haftalık-aylık gibi birçok seçenek sunuluyor. Rahat uçak konforundan sonra aktarma sıkıntısını ve Antalyanın sıcağını çekmek istemiyorsanız bu seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

Konakladığınız otele en hızlı ve konforlu şekilde gitmek istiyorsunuz, fakat bunu da ekonomik yoldan olmasını istiyorsunuz. O halde ekonomik transfer hizmetini tercih edebilirsiniz.(Shuttle) Havaalanında indiğinizde minibüs sizi bekliyor olacaktır. Sizin gibi ekonomik düşünen yolcularla birlikte  land of legends otel transfer gerçekleştiriyoruz.

Geniş ailenizle veya arkadaş grubunuzla havaalanına indiğinizde İsteğiniz doğrultusunda; VIP veya minibüs tarzı araçlarla Otel transferinizi gerçekleştirioruz. Uçak yolculuğundan sonra araç kullanmak istemiyorsanız şoförlü özel transfer seçeneği tercih ederek, uçak konforunda belek land of legends transfer yapabilirsiniz.

Otel Transferinin En Hızlı ve Konforlu Yolu

Antalya nın muhteşem denizi ve kumlarında huzurlu ve keyifli bir tatil yapmak istiyorsunuz. Bununla birlikte hvaalanından land of legends otel transfer için aktarmalarla, sıcakla ve yoğun trafikle uğraşmak zorunda değilsiniz. Tek başınıza, ailenizle veya arkadaş grubunuzla alanya group transfer hizmeti sayesinde belek land of legends transfer hizmetini alabiliyorsunuz.

Uçak konforundaki tam donanımlı araçlarla 7/24 transfer işleminiz gerçekleştiriyoruz. Günün hangi saatinde havaalanına gelirseniz gelin, kiraladığınız araç havaalanı çıkışında sizi bekliyor olacaktır.

Land Of Legends Otele Transfer Kolaylığı

Lands of Legends Otel, Belek Serik beldesinin 5 yıldızlı konaklama hizmeti sunan bir oteldir. Masallardan çıkmış fiziki yapısıyla, fantastik ve sıra dışı hizmetleriyle turistlerin ilgi odağıdır. Rengârenk dekorasyonu, çocuklara yönelik tasarlanmış masalsı 401 odası, özel tasarım suitleriyle konfor, eğlence ve huzuru bir arada sunuyor.

Havaalanından otele hızlı ve konforlu şekilde gitmek isterseniz ekonomik veya VIP seçeneğiyle hızlı ve konforlu şekilde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim Sayfası için Tıklayın…

0/5 (0 Reviews)

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir