Side Otel Transfer

Side Otel Transfer

Side Otel Transfer ; Araç kiralama sektöründe farklı bir yere sahip olan şoförlü araç kiralama hizmeti, konforlu yolculuğun en önemli konusunu teşkil etmektedir. Side Otel Transfer araçlarıyla özel misafirlerinizi 7/24 karşılayan firmamız, konusunda deneyimli şoförlerle çalışmaktadır. Hizmette kaliteyi tercih ediyoruz ve her zaman en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Profesyonel Kadro

Hizmet kalitesini ön plana alan ve transfer hizmetinde profesyonelliği tercih eden şirketimiz, deneyimli ve tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Şoför ekibimiz, şehir içi ve şehirlerarası Side Otel Transfer hizmeti konusunda tecrübelidir. Src belgesi ve Psikoteknik belgesi gibi gerekli belgelere sahip olan şoförlerimiz, adresten adrese taşıma hizmetinin yanı sıra havaalanı misafir karşılama hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, rezervasyon işlemlerinden taşıma hizmetlerine kadar bütün kategorilerde en iyi yöntemleri tercih etmektedir. Sitemizi ziyaret ederek filomuzda yer alan araçları inceleyebilirsiniz. Side Otel Transfer rezervasyon işlemlerinde, iptal veya rezervasyon değişikliği konusunda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Araçlar Göz Kamaştırıcı

Transfer hizmetinde kullanılan toplu taşıma ve binek türü araçlarımız, üst segment özelliğine sahiptir. Üst segmentli araçlarımızın iç dizaynı da özeldir. Vip yani ‘sıra dışı’ tasarım özelliğine sahip araçlarımızda yolculuğun keyfi bir başkadır. Side to otel şoförlerimiz güvenli araç kullanımı konusunda aradığınız özelliklere sahiptir. Buzdolabından ve tv gibi eklentilere sahip vip tarzı toplu taşıma araçlarımız ev konforundadır. Sevdikleriniz için özel bir karşılama merasimi hazırlamak istiyorsanız, lüks vip tarzı araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Özel dizayn edilmiş iç tasarımıyla sıra dışı özelliklere sahip Side airport to otel transfer araçlarımız, her zaman göreve hazırdır. Araç temizliğini düzenli bir şekilde gerçekleştiren elemanlarımız, aracın bütün aksamlarını kontrol etmektedir. Yıllık muayene, kasko, zorunlu sigorta ve sanayi muayenesi gibi bütün masraflar şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Transfer hizmetinde görev alan şoförlerin maaşları firmamız tarafından ödenmektedir.

Siz Sadece Transfer Ücretini Ödüyorsunuz

Firmamız, lüks araçların bütün masraflarını karşılamaktadır. Müşterilerimiz, sadece transfer ücreti ödemektedir. Trafik cezası, geçiş ücretleri ve benzeri ücretler firmamıza aittir. Adresten-adrese, gidiş ve Side airport to otel transfer kategorisinde hizmet talep edebilirsiniz.

Online Transfer Hizmetimizle Tanışın

Araç rezervasyon işlemlerinde online seçenekleri tercih eden şirketimiz, pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır. Online rezervasyon işlemleriyle zaman kaybetmeden istediğiniz adres için transfer hizmeti talep edebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinin yanı sıra rezervasyon iptal işlemleri de sitemizde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Misafirlerinizi En İyi Şekilde Karşılıyoruz

Firma prestiji açısından önemli olan karşılama merasimi, turizm dünyasında ve iş dünyasında prestij kazandıran bir uygulamadır. Bu kategoride özel tasarlanmış transfer araçlarıyla karşılama hizmeti sunan firmamız, turist karşılama işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yabancı dil bilen ve özel karşılama merasimi konusunda uzman elemanlarımız, uçağın iniş saatinden önce çıkış bölümünde beklemektedir. Toplu taşıma kategorisinde özel tasarlanan vip tarzı araçlarımızla, yerli ve yabancı misafirlerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

İş dünyasında, önemli iş toplantıları için ziyarete gelen iş adamlarını sizin yerinize karşılıyoruz. Firmanızın prestijini artıran bu uygulama ile iş dünyasında istediğiniz başarı seviyesini yakalayabilirsiniz.

Oteller ve turizm firmaları için hazırladığımız ‘turist karşılama’ programımız, firmanız için reklam niteliğindedir. İlk izlenim her konuda olduğu gibi turizm dünyasında da önemlidir. Özel vip hizmetimiz sayesinde turist misafirlerinizi memnun edebilirsiniz.

Lüks ve Konforlu Ulaşım Seçeneği

Ulaşım problemi, sosyal ve iş hayatının en önemli problemlerinden biridir. Özel misafirlerin karşılanması, ulaşım problemi meydana getirmektedir. İş dünyasında misafir karşılamak için vakti olmayanlar için en güzel çözüm transfer hizmetidir. Zaman kaybını önlemek ve en iyi karşılama merasimi ile misafir karşılamak için müşteri hizmetlerimiz her zaman hizmetinizdedir.

Havalimanı ulaşım seçenekleri içerisinde kişiye özel tasarlanmış lüks araçlarımız, şehir içi ulaşımı konforlu hale getirmektedir. Size özel tahsis edilen şoförlerimiz, bagajlarınızı aldıktan sonra, kibar bir şekilde araca ‘buyur’ etmektedir. Güvenli araç kullanımı konusunda profesyonel olan şoförlerimiz, yol boyunca görgü kurallarına uymaktadır.

Şehir Turu

Firmamız, turizm dünyasına özel programlanan şehir turu hizmetimiz farklı ücretlendirilmektedir. Adresten adrese ve havalimanı transfer hizmetinin yanı sıra turistik gezi kategorisinde şehrin tarihi mekanlarını gezdiriyoruz. Turistlere özel şehir turu hizmetimizde, yabancı dil bilen rehberlerimiz hizmet vermektedir. Rehberlerimiz, tarihi ve turistik yerler hakkında yolcuları bilgilendirmektedir.

İletişim için Tıklayın…

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir