Hakkımızda

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • alanyagroup.com en uygun fiyatlarla transfer rezervasyonu ve şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır.
  • Tüm Antalya bölgesinden en iyi fiyatlara Araba kiralama Alanya Group da ;  Rent A Car sayfamızdan portföyümüzü inceleyerek ne derece haklı olduğumuzu teyit edebilirsiniz.
  • Tatil Kiralama ;  Tatil için planlarınız yaparken Alanya Group Tatil kirala sayfamızı incelemeden karar vermeyin! Mülkünüzü Kiraya vermek için Kayıt olun ücretsiz ilan verin
  • Avantajları karşılaştırın ve görün.
  • Alanyagroup.com ile seyahatte tasarruf edin.

Alanya Grup Havaalanı Transferleri. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Belek Havaalanı, Side Havaalanı, Mahmutlar Havaalanı, Gazipaşa Havaalanı ve Antalya Şehir Havaalanı gibi Antalya Havaalanlarına en iyi ve indirimli havaalanı transfer hizmetini sunuyoruz.

Bütçenize uygun çok geniş bir araç filosuna sahibiz ve ayrıca diğer Antalya Havalimanı transfer hizmetlerinden çok daha ucuzuz

Antalya ve bölgelerindeki tüm büyük havalimanlarına düşük maliyetli, lüks ve güvenilir havaalanı transferleri ve taksi hizmetleri sunuyoruz. Hizmet kalitesi söz konusu olduğunda, piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede hizmetleri garanti edebiliriz.

Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkilere inandığımız için mükemmel havalimanı minicab hizmetleri sunuyoruz. Terminal dışında taksi beklememek için uçuş numaranızı takip ediyoruz. Ön rezervasyondan sonra, yumuşak ve rahat bir yolculuktan emin olabilirsiniz.
Kayıtlı araçlarımız en son uydu navigasyon sistemleriyle donatılmıştır!

Alanya Group

Alanya Group

Welcome

I will be back soon

Alanya Group
Hey there 👋 How can we help you?
You can reach us within seconds using the contact options below.
Start Chat with:
chat Chat